Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sokan írják ebben a rovatban,...

Sokan írják ebben a rovatban, hogy több napra főznek. Máshol nem fordul elő a családban, hogy másnap is már csak kényszerből eszik a maradékot, ha nincs friss, de harmadnap már biztos rá se bírnának nézni?

Figyelt kérdés
Frissen, aznap ebédre/vacsorára megeszik, és másnap munkába még jó, de vacsorára már inkább esznek szendvicset, mintsem a maradékot.

júl. 11. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi nem úgy főzünk több napra, hogy addig esszük, amíg el nem fogy, hanem olyan ételekből főzünk 3-4 adagot, amik jól fagyaszthatóak, és egy adagot megeszünk frissen, a többit fagyasztjuk.
júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyéni ízlés ill. finnyásság kérdése. A feleségem például a legritkább esetben hajlandó másnap megenni, amit főzött. Csak a frissen főzöttet. Így én vagyok az emésztőgödör.
júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Vacsorára eleve szendvicset eszünk. Ebédre simán jó nekünk 2-3 napig ugyanaz.
júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Nalunk se eszi meg senki a masnapos ételt. Unalmas is napokig ugyanazt enni.
júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Nincs itt szegénység, ahol kidobálják egyesek a tegnapi ételt...
júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
sztem összekevered a "Food prep"-el ami nem azt jelenti fözök egy kg spaghettit es azt esszük 4 napig, hanem különbözö eteleket fözöl de hasonlo alapanyagbol megis mas es csak ki kell venni a hütöböl es meg melegiteni.
júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Nem, mert jól főzök és másnap is ugyanúgy szívesen eszem azt.
júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

"Nincs itt szegénység, ahol kidobálják egyesek a tegnapi ételt..."


Kérlek másold be, ki írta azt, hogy kidobja az ételt. Sehol nem látok ilyet. Nálunk pl a maradékot senki sem eszi meg azt jelenti, úgy főzök, hogy nincs maradék. Nem tegnap kezdtem, elég jól ki tudom számolni, miből mennyi kell. 4.voltam.

júl. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olyan családban nőttem fel, ahol mindkét szülő dolgozott állandó nappalos és ingázóként. Egész életemben az volt a normális, hogy egy főzés után 2-3 napig az a menü, így nekem sokkal tovább tart, amíg ráunok valamire.
júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Aki ráun az előző napi kajára az nyugodtan beállhat főzni frisset, de oda is b.na, hogyha nekem minden nap főzöcskézni kellene a családra, mert egyik sem eszi meg a tegnapi főtt ételt.


Akkor eszik mást, az ő baja.


Általában kétnapra főzök, akinek nem tetszik, készít rántottát magának vagy amit akar, de nem fogok minden nap a konyhában álldogálni meló után-mellett, mert xyz finnyáskodik.


Írom ezt úgy, hogy alapvetően szeretek főzni és szívesen főzök.

júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!