Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kb. 35-40 szelet húshoz hány...

Kb. 35-40 szelet húshoz hány kiló csirkemell kell?

Figyelt kérdés
Gyerekzsúr lesz és mindenki rántott húst akar enni, lesz 20 gyerek. Sose csináltam még ennyi rántott húst 😁
júl. 3. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#8 A fele sütési veszteség? Ami igazából 20% körül lehet. De mint írtam, ha 2x bebundázod, még több is lesz, mint az eredeti súlya. Mivel bunda bent tartja a húsban a nedvesség egy részét, és olajat szív fel a bunda is. Persze pontozzatok csak le nagyokosok😄
júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hàt te tudod, azért én átszámolnàm, hogy tényleg olyan drága-e, ha készen venném. Azért a 40 szelet hús nem háztartási mennyiség.

Még nálam számítana, hogy mennyire számít a kajaszag, mennyi idő kisutni, ha mondjuk 3 szelet fér el egyszerre, 10 perc, akkor sütöm kb. 2 óra csak a sütés, a panírozàsról nem beszélve

4 kg csirkemell 8000 Ft

1 liter olaj 600 Ft

12 tojás 1000 Ft

Liszt, zsemlemorzsa 1000 Ft


Kb. 11 ezer ft.

Az a 900 Ft soknak tűnik, nincs KFC a környéketeken? Mert 60 db strips (gyerek méretű rántott hús) 15 ezer Ft.


Én biztos rászánnàm, megérné a befektetett munkát, ráadásul ha kánikula lesz, a francnak van kedve órákig izzadni a konyhában

júl. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!