Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kb. 35-40 szelet húshoz hány...

Kb. 35-40 szelet húshoz hány kiló csirkemell kell?

Figyelt kérdés
Gyerekzsúr lesz és mindenki rántott húst akar enni, lesz 20 gyerek. Sose csináltam még ennyi rántott húst 😁
júl. 3. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
A csirkemell méretétől is függ, de egy egész csirkemellből (ami 1 pár) kb. 6 szeletet tudsz vágni, így 7 csirkemell, szerintem 3-4 kg.
júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Kisebb szeleteknél nekem 30 dekabol lesz 6
júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szelet vastagságától függ, de 10 dekának saccolok egy szeletet, tehát én is a 4 kilóra tippelek. Azért nem irigyellek a 40 szelet rántott húsért. Ilyen mennyiségben aki nem profi, az türelmetlen és hibázik. Vagy kiszárad, vagy nyers marad, vagy odaég. A 20 személynyi köret is rengeteg. Muszáj neked éttermet játszanod? Hideg kaja is megfelel, vagy rendelni. Én meg se kérdeztem volna, mit akarnak enni, legfeljebb azt, hogy mit nem.
júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Gyerekeknek 5-6 dkg-val számolj tehát 3 kg elég.
júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

4 kg kell

Nagyjából 100 gramm per szelet de ha kicsit kisebb akkor 3,5 kg elég lehet

júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Gyereknek kb 10 dkg hússal lehet számolni, nyesen én 15-öt vennék, annk még van sütési vesztesége. Tehát 20 gyereknek 3kg nyers csirkemell. Kiszámíthatatlanok a gyerekek, lehet, hogy ez sem fogy el, de én valószínűleg 4kilót vennék és 3 kilót sütnék meg, a maradékot csak bepaníroznám,ha kell megsütöm, ha nem, akkor lefagyasztom.
júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#6 Rántott húsnál sütési veszteség? Mikor még rámegy a bunda, és magába szív egy kis olajat is? 🤔
júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Igen van veszteség ugyanis a fele kb víz.
júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

viz...ha olyan minösegü hust veszel, ja. Mienk sosem olyan.


egyebkent en a helyedben rendelnek egy büfenel jo kis igazi rantotthust. Talan ennyi szeletnel kapsz akcios arat is

júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Veszek 4 kilót és ahogy egyikőtök írta, amit nem sütök ki megy a fagyóba. Köret nem lesz, kapnak egy zsemlét (vagy amennyi kell) és mehet is bele a husi. Kérdeztem kifőzdében, az akciós ár 900 Ft/ darab. Inkább állok a konyhában.
júl. 3. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!