Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 100g csirkemell filé hány/mekk...

100g csirkemell filé hány/mekkora szelet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100g= 10dkg 1 kisebb szelet.
2014. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb egy kis női tenyérnyi.
2014. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen vastag az a szelet. Néha meglepő, hogy tök kicsinek hiszek valamit, és mekkora a súlya.
2014. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most vettem 6 darab fél csirkemellet. Több mint két kiló lett. Igaz, mindegyikből 3-3 - gyerektenyérnyi, nagyjából egy centis - szeletet tudtam vágni, így egy-egy szelet 10-12 dekás lett. Így el tudod képzelni?
2014. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. A fordítottja is igaz: most ettem olyan kifőzdében grillezett csirkemellet, ahol súlyra kell fizetni, tehát lemérek.

Két kis darabot kértem (amúgy egyik darab sem teljes mell volt, hanem ilyen kis "cafatok"), és a kettő együtt csak 75 gramm volt. Csodálkoztam is rendesen. :)

2014. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez kb 100g? [link] bar én általában ki klopfolom vékonyabbra.
2014. okt. 6. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Más a súlya nyersen és más sütve, a képen egy legalább 15 dekás vastagabb szelet van megsütve szerintem.
2014. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
négyes voltam: én nem klopfolom, és az előttem szólóval egyezik a véleményem a 15 dekát illetően. Elég vastag szeletnek látszik.
2014. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!