Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan bográcsozzak, vagy mit...

Hogyan bográcsozzak, vagy mit használjak, hogy ne zavarja a szomszédot a füst? Sajnos kicsi a kertünk, és közel van a szomszéd házához

Figyelt kérdés
jún. 27. 21:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%

Amikor ilyen kis kertünk volt, ritkán gyujtottunk tüzet, pont a szomszéd miatt. De aztán egyszer előtte szóltam neki, hogy bográcsozni szeretnénk délután 3 kor, elnézést kérek a füst miatt. Azt mondta hogy nem zavarja, de jó hogy szóltam, mert akkor azért becsukja az ablakot.


A végén adtam neki egy tányér levest is. Utána mindig szóltam neki előre, ő pedig sose morgott érte.

jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
82%
Annyira azért nem zavaró egy bográcsozás füstje, gondolom, nem gumit égetsz. Esetleg hívd át a szomszédot is egy tényérra. :)
jún. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%
Hívd meg őt is
jún. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
4%

Mondjuk szerintem rettenetesen zavaró mikor ilyenek miatt nem lehet kiszellőztetni a 30 fokot bentről este.

Nem tudod akkor főzni, amikor még csukva vannak az ablakai?

jún. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
86%
ma 06:40: És azt honnét veszed hogy este akar főzni? Azért mert akkor tette fel a kérdést? Biztosan nem 2 keverés közben jött ide írni a kérdező.
jún. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%
"Vegyél kemping gázt, ha ennyire zavar" Nos én erre azt szoktam mondani: Én nem kinti gáztűzhelyen akarok főzni, hanem "bográcsozni" És az a fával való tűzrakást, illatokat, tüzelést is magába foglalja. Nálunk a városban minden évben van birkafőző verseny. 140-170 fő szokott benevezni. NINCS gáz égőfejjel való főzés.
jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
74%

#15

Nyáron a legtöbb ember este szellőztet, nem a 40 fokban. 🤷‍♀️ ha a szomszéd pont nem, akkor értelemszerűen úgy időzítsen op. Nem hittem hogy ez ilyen bonyolult.

jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
36%

#16

“ a fával való tűzrakást, illatokat, tüzelést is magába foglalja”

Számodra. Más meg nem akarja az otthonában ezeket szagolni.

jún. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
55%
ma 07:30 Naponta többször szellőztetünk télen nyáron, nyáron elsősorban reggel mert akkor van hűvösebb. A szellőztetés nem egyenlő a több órás kitárt ablakkal.
jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
37%

#19

Nem tudom hol élsz vagy ezek szerint lehet klímád, de MINDENKI akit ismerek nyáron este kinyitja és reggelig kinyitva marad, hogy hűljön a lakás.

De mint írtam, a probléma szempontjából édes mindegy hogy MIKOR szellőztet a szomszéd, ne akkor bográcsozzon.

jún. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!