Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mijen jó kajákat tudtok tarjából?

Mijen jó kajákat tudtok tarjából?

Figyelt kérdés
lecsós tarját ismerem,most valami újat szeretnék...
2010. okt. 29. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt:

[link]

Én a múltkor elkészítettem,egész jó.

2010. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! süsd meg a tarjaszeleteket serpenyőben jó fokhagymásan, pirosra. közben főzz héjában krumplit.

vágj karikára 2 közepes hagymát. egy zsírozott tepsi aljára terítsd a krumpli felét karikára szelve. erre az

egyik hagymát szórd rá. erre jön a finom sült tarja, megint hagyma, végül krumplival zárjuk.közben a krumplit sózni.egy nagypohár tejfölt keverj ki 2-3 tojással és öntsd le a rakottast, hogy mindenhova becsurogjon a tojásos tejföl.tetejére bőven reszelt sajt és mehet a sütőbe a sajt pirulásáig. nagyon finom.

2010. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

másik, ahogy szoktam tarját sütni: előtte este bepácolom a tarjaszeleteket. kecsap-mustár-méz-fokhagyma-bors-olaj

a pác. ezekkel megkenem a husokat és szeletelt hagymával rétegezve lerakom egy tálba.másnap hagymástól zsírozott tepsibe teszem és fólia alatt puhára sütöm. a végén fólia nélkül kicsit pirítom.

isteni finom.

2010. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!