Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meddig maradnak el az ételek...

Meddig maradnak el az ételek a hűtőben?

Figyelt kérdés

Most tervezek elköltözni egyedül albérletbe, és most jutott eszembe, hogy mondjuk egy fazék lencselevest nem fogok megenni egy nap alatt. :D


Vegetáriánus vagyok, tehát hús nélkül volna. Kb meddig maradna el a hűtőben probléma nélkül? Mondjuk egy hét alatt nem lenne vele baj?



2023. okt. 20. 10:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én utálok főzni ezért rendszeresen főzök magamnak brutális hatalmas adagokat amiket addig eszek míg tart vagy míg meg nem romlik. A tapasztalatom az az, hogy öt nap szokott lenni a kritikus határ, addig általában minden tart és én is gegetáriánus vagyok tehát hús semmiben nincsen. Öt nap után kezdenek a dolgok penészedni, savanyodni. Három napig abszolút biztonságban leszel minden ételfélével.
2023. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ami meg egy tipp, ha a fazekbol enni akarsz...ne tedd feltetlenul.

mert: a kanal amit hasznalsz azon a nyalad felgyorsitja a romlasat a kajaknak.

2023. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!