Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez lehet marhalábszár?

Ez lehet marhalábszár?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudtam jobban megfogalmazni a kiírt kérdést. Nem ismerem nagyon,-sőt inkább alig - a marhahúsfélélet. Lábszárat akartam venni, akciós, pörihez, gulyáshoz. De egy olyan gyönyörű darab húst vettem, amiről nem hiszem el, hogy lábszár. TUDOM, látatlanban szinte lehetetlen segíteni...De mégis. A hús 1 kilós darab, PONT mint egy rövidkaraj, de NULLA zsírral, ínnal. Szín hús,vékonyka, a szűzpecsenye,és a rövidkaraj közti vastagságban...Lehet ez lábszár??? és ha nem, akkor micsoda?? Köszi, ha nem röhögsz ki. Vagy legalábbis ne hangosan... :D :D
2023. júl. 20. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
látatlanban vesepecsenyének (bélszín) tűnik. De azt még akciósan soha nem láttam sehol
2023. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Pedig lehet, hogy az. Megfogod a bokád és a térded közötti részt hátul, színtiszta izom, azaz hús.
2023. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Jó lenne ezután az árát is tudni valószínű bélszín vagy fehér pecsenye.
2023. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A marhalábszár így néz ki:

[link]


Lőhettél volna egy fotót arról, amit vettél!

2023. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát sztem csak odakeveredett. Az ember azt gondolná, nem lehetnek ilyen hülyék, de.... Vagy én vagyok az.

Igen, a li8nken van a lábszár. Na, ennenk köze nincs hozzá. SPAR, 3290 Ft... :D De ez a linken szereplő lábszárak alatt volt. Megpróbálom a fotót, de fogalmam sincs, hogy lehet... Mármint feltenni ide, nem elkattintani... :D

2023. júl. 20. 20:47
 6/9 A kérdező kommentje:

Remélem sikerült:


[link]


És leginkább a fehérpecsenyére hasonlít valóban. Végülis az is a "láb" része...

2023. júl. 20. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ügyesen feltetted!:)

Ez valóban nem lábszár.

Lehet, hogy fehérpecsenye, de akár bélszín is lehet.

2023. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia Mindenki! Mindenki, Akit a dolog utóélete is érdekel.

"cm szeletben 3.5 percet oldalanként sütve, 10 percet pihentetve(1x megfordítva) lett elkészítve, csak só,és bors, a 15 éves Lányom által. Gyönyörű rózsaszín belső, nem teljesen vaj puha, de számunkra élvezhető eredmény született. Nekem nagyon ízlett, Ő kicsit többet várt tőle.

Köszönöm Mindenkinek az értékes hozzászólást.

2023. júl. 25. 07:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a visszajelzést!:)
2023. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!