Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fasírtba rozskenyér jó a sima...

Fasírtba rozskenyér jó a sima fehér helyett?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Jó, de más lesz kicsit az íze, nem rossz, én kifejezetten szeretem, de nem olyan, mint a fehér kenyérrel. Ha nem csak magadnak fözöd, elöre szólj, hogy "új recept", ezért más ízü. Különben elkezdik kritizálni, meg hogy romlott lehet, meg minden más, föleg, ha konzervatívabb ízlésüek. Ha elöre szólsz, akkor felkészülnek a más ízre és nem akadnak ki.
2023. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg magos kenyerrel is csinaltam mar.
2023. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz azzal is.
2023. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként egy költői kérdés.Miért kell a kenyér a fasírtba?
2023. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert a hagyományos recept szerint úgy készül, hogy zsömle vagy kenyér kerül a masszába.

Feltehetöen eredetileg a mennyiség növelése volt a cél - kevesebb hús, több fasirt - de az eredmény is sokkal puhább, más ízü, mintha csak hús lenne benne.

Csak hasonlíts össze egy fasirtoz egy hamburgerhússal, akkor rájössz, mi a különbség.

2023. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 négyes vagyok anya is rak, de pl mikor uncsiméknál aludtam ott nem raktak bele ezért is kérdeztem :)
2023. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, nem is kötözködésnek vettem! Ezért is írtam, mi az oka.

Persze vannak olyan helyek is, ahol a kenyér sokszorosa a húsnak, az elég furcsa ízü tud lenni.

2023. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!