Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készíthetek forró levegős...

Mit készíthetek forró levegős air frier-ben?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egyet, próbáltam utána olvasni, mindnenhol mást írnak.

Az első kérdésem az lenne hogy mirelit dolgokat lehet e benne sütni? Mint például fasírt, sült krumpli?

Azt látom hogy húsokat lehet de az ma nincs itthon és nem is áll módomban boltba menni de szeretném kipróbálni amennyiben a mirelit (fagyasztott) dolgokkal is lehet.


2023. jún. 1. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Persze, szinte bármit. Arra figyelj, hogy az olaj nélküli sütő egy hülye név, mert kell rá olaj. Én pl szoktam zöldséget meg csirkemellet összevágni, teszel rá két evőkanál olajat, fűszereket és ősszerázom. Krumplira is kell pl olaj csak nagyon nagyon kevés.
2023. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én most édesburgonyát sütöttem benne olaj nélkül és finom lett.

Illetve azt olvastam hogy fűszereket ne tegyek bele ez nem tudom mennyire igaz

2023. jún. 1. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Kb bármit, amit sutoben vagy olajban sütnek. Nem, nem kell hozzá olaj. Pláne nem q mirelit sultkrumplira, ami amúgy is olajos....

A fűszer megeghet, már ha friss fuszernoveny q kérdés

2023. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

-Sütőben én általában rakott dolgokat szoktam pl, rakott krumpli, rakott tészta, rakott zöldbab


-A mirelit édesburgonya szerintem nem olajos


- Nem friss fűszernövényre gondoltam, hanem pác / só, bors

2023. jún. 1. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb biztos, hogy olajos. Sőt, borsot nyugodtan hasznalhatsz
2023. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tegyél fűszeres ételeket bele. Sózni utólag érdemes mert jobban szárítja az ételt ha pl sult krumpli sozva csinalsz. De egy komolex kajanal, pl rantott husnal mindegy.


Amugy kb barmit tehetsz bele amit fritozbe is teszel. Olajjal lekenni vagy olajsprayt hasznalni javaslok, anelkul nekem szarazak a dolgok. Nem kell sok, csak epphogy es rengeteget szamit.


Szoval hasznalhatod fritozkent is es kb sutokent is. En pl szilikon formában muffint is sutottem mar airfryerben am8kor csak 3 dbot akartam (egyedul elek). Teljesen jo lett.


Es az eredeti kerdesedre valaszolva, ha vagy fritoz, vagy tepsi vagy mindketto van rajta, akkor nyugodtan használhatod. Sokkal gyorsabban elkeszul benne minden mint tepsiben

2023. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2023. jún. 1. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!