Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha életemben először csinálok...

Ha életemben először csinálok egy ételt, arra van esély, hogy finom legyen?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon fiatal nő vagyok, szeretek főzni, de én zömében csirke rizst eszek, szóval se süteményt, se levest stb nem eszek, és nem is készítettem még ilyeneket. Viszont most úgy alakult, hogy megyek Németországba idősgondozónak, és nekem kell majd főzni a néninek, emiatt elég stresszes vagyok.

2023. máj. 17. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Nekem csak elsőre sikerülnek ehetően a dolgok, utána mindig elbszok valamit...
2023. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Először a német konyhát is nézd át mert a néni nem biztos hogy csirke-rizs kombót szereti.

Egyébként jóval kevesebb szárnyast esznek mint mi.

De köreteket készen félkédzen sokat tudsz venni szupermarketekben.

2023. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12-es. nem mindegy, melyik részröl van szó, felénk kifejezetten sok baromfit esznek, a kész köreteket meg nem igazán veszik az emberek, csak vésztartaléknak.
2023. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a legtöbb dolog jól sikerült elsőre is, ha a receptet követtem. Igazából a legnagyobb kockázat, hogy leég vagy túl lesz fűszerezve. Ez meg elkerülhető , ha az ember főzőtt már más ételeket és tudja, hogy erre figyelni kell. Beletenni az összetevőket nem olyan vészes.
2023. máj. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
40 év főzési tapasztalattal sem mernék ilyet elvállalni.
2023. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj. A tapasztalat még nem jelent tudást!
2023. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!