Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha puha a csirkecomb akkor az...

Ha puha a csirkecomb akkor az megromlott?

Figyelt kérdés

Sziasztok, rendeltem a Tesco onlineon keresztül csirke és pulyka combot viszont mire ideért hidegnek hideg volt, de eléggé puha. Olvastam már olyan véleményt a Tesco házhozszállításos szolgáltatásáról, hogy van amikor alvállalkozó hozza és nincsenek hűtve a fagyasztott dolgok.


Egyből ment a fagyasztóba, viszont, ha puha volt akkor az már kuka vagy még simán jó?


Köszönöm, nem vagyok otthon a sütés főzésben egyenlőre.



2023. máj. 10. 15:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem vákumcsomagolva hozták, hanem egy kis nejlon szatyorban.
2023. máj. 10. 15:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy puha? Mennyire? A nyers csirke eleve puha, már amelyik nem fagyasztott, de a húspultban általában nem fagyasztott csirke van, gondolom onnan szedték ki. Ha elmész a boltba megvenni, ott is úgy adják, szatyorban.
2023. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem következik belőle, hogy romlott lenne.


Egyébként meg ha nejlon szatyorban volt, akkor az alapból nem fagyasztott volt, hanem friss, előhűtött!

Tehát nem fagyos volt, és kiolvadt, hanem le se fagyasztották.


Mondjuk érdemes lenne tudni, hogy mit rendeltél, fagyasztottat, vagy előhűtöttet.

2023. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkellett volna szagolni. Ha büdös akkor romlott. Ha meg csak csirke szagú akkor jó. Én nem tudom, hogy a puhasága mit befolyásol.
2023. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezö nyílván még csak fagyasztott hússal találkozott életében.

A hütöláncra meg a Tesconál is nagyon odafigyelnek, olyan nincs, hogy a kocsiban nem müködik a hütés!

2023. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2 Mintha egy kisgyerek arcán csípnéd meg, elég lágy


#3 Igen, valószínűleg akkor csak előhűtött volt, az oldalon annyi szerepelt, hogy friss.


#4 Nem éreztem büdöset, de a biztonság kedvéért azért felraktam a kérdést.


#5 Én nem tudom, nem láttam milyen kocsival hozták, árukeresőn találtam több ilyen véleményt.


Köszönöm a választ mindenkinek :)

2023. máj. 10. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
A farkam is puha néha, de attól még friss és üde.
2023. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:DD
2023. máj. 10. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!