Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Húsleves mellé mit főzzek?

Húsleves mellé mit főzzek?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék, ami olcsó és gyors.

2023. ápr. 27. 20:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Mákos tészta.
2023. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Valamilyen mártást a fött húshoz, az gyorsan megvan, nem drága és a húst is fel tudod használni úgy, hoyg jó legyen. Vagy csinálj vadast belöe.
2023. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
62%
Rántotthús krumplival 👌
2023. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
sajtos csirkemell petrzselymes krumplival
2023. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
74%
Nokedlit pörkölttel, krumpli pürét rántott hússal, rántott karfiollal, vagy rántottsajttal. Esetleg tésztát csirkepaprikással, vagy sima vajas krumplit petrezselymesen egy kis salátával. Amit ti szerettek és/vagy rég készítettél :)
2023. ápr. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 NTBS ***** válasza:
46%
Rizs, sült hússal.
2023. ápr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél ki a húslevesből zöldséget egy kis főtt húst és csinálj vadast.
2023. ápr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Rántott gomba valamilyen körettel! Húsleves azért jó mert tartalmas mint mondjuk a gulyás! Én alapból úgy eszem hogy leves tésztával, utána külön zöldség, meg hús valamilyen mártással másodiknak! Már azzal jól lehet lakni! Mellé még ha kell akkor rántott gomba pl amit írtam!
2023. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Ha jól be van zöldségelve, hús, húsos csont is van benne bőven, akkor második fogást tudsz belőle kihozni, ahogyan már írták. Én szeretem úgy is, hogy semmit nem adok hozzá (mártást pl.), esetleg egy kis tormát, mustárt, de jó az úgy is, ahogyan van. Friss fehér kenyér hozzá bőven elég. Nem lehet ünnepélyesen, előkelően enni, de kit érdekel?

Ha úgy szeretitek enni, hogy a húst, zöldséget együtt, akkor olcsó, gyors lehet pl. a párizsi kosárka. Ha jó minőségű parizert nem kapsz, de zala vagy somogyi felvágottat igen, abból is jó. Köret lehet hozzá maradék, de rizs, bulgur, gersli stb. gyorsan és egyszerűen elkészíthető.

2023. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
9. vagyok olasz felvágottat akartam írni, nem somogyit, bocs.
2023. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!