Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kicsírázott krumplit tényleg...

Kicsírázott krumplit tényleg nem szabad már megenni?

Figyelt kérdés
Rokonom elhűlt, amikor látta, hogy kicsírázott krumpliból készítem a rakott krumplit. Előtte levágtam a csírákat róla, de ő azt mondta, hogy ezt így már nem szabad megenni, mert mérgező lehet. Én erről még nem hallottam, de az is igaz, hogy kicsírázott krumplit csak ritkán főzök, így nem tudom van-e ilyen hatása.

2023. ápr. 17. 00:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Csírát nem szabad, robbi resze eheto
2023. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
20%
Dehogynem.
2023. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán meg lehet enni. Azért köszi a kérdést, eszembe juttattad mennyiszer csíráztunk krumpli gyerekkoromban. Szerettük, mert levittük a magnót a picébe, és zenét hallgattunk közben. Apám meg egy szót se szólt érte, pedig amúgy gyűlölte ha üvölttettük a zenét 😁
2023. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Megettük, eddig lekopogom semmi bajom nincsen. A kedves rokon nem nyúlt hozzá, ő evett mást. Probléma letudva.
2023. ápr. 17. 16:39
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
Dehogyis mérgező, a rokonod szimplán buta, de még ahhoz is, hogy utána nézzen a dolgoknak :D
2023. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hármas válaszoló vagyok, túléltem :D
2023. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!