Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Újra főzhető a sonka?

Újra főzhető a sonka?

Figyelt kérdés
Tegnap 3 órán át főztem, éjszaka kihűlt a levében, de még mindig kicsit kemény. Újra melegíthetem a vizében, vagy ettől megromolhat?
2023. ápr. 9. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem romlik meg természetesen, de én inkább szeletekre vágnám és kicsit átsütném.
2023. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Egy igazi sonka soha a büdös életben nem lesz vajpuha, akkor sem ha 200 órát főzitek. El kéne már engedni ezt a bohócságot.
2023. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg újrafözhetö, megromlani nem tud, de ha eddig nem lett puha, akkor nem sok esély van arra, hogy ez változzon.

Én legfeljebb felforralnám és max fél órát fözném, ha ugyanolyan, akkor hagynám a fözöcskét, mert semmi értelme ezen túl.

De ha a rostokra keresztben szeleteled, és lehetöleg vékonyra, akkor simán ehetö, nem lesz rossz az állaga.

2023. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!