Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Itt melyik tejszínre gondol?

Itt melyik tejszínre gondol?

Figyelt kérdés

Igen, ennyire hlye vagyok, ezért is mondom mindig, hogy az, hogy "aki tud olvasni az főz is" baromság..


[link]


Cukrozatlan habtejszín alatt a főzőtejszínt kell érteni (bár akkor gondolom azt írta volna) vagy az ilyet:

[link]

Ha ilyen, akkor a lidlben vagy az aldiban milyen a saját márkása? Hogyan kell keresni?


2023. márc. 9. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
A cukrozatlan habtejszín nem főzőtejszín.A habtejszín állati eredetű.Egyébként ott szokott lenni a tejszín,főzőtejszínek között.En a Spar sbudget-et szoktam használni,olcsóbb valamelyest #zacskós.
2023. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem főzőtejszín kell bele. Az főzéshez való, bármily meglepő is.


A cukrozatlan habtejszín sütikhez használatos, és mivel _tej_szín, tejből készül.

Az általad linkelt HULLAla egy növényi zsíros élelmiszeripari szemét. De pl. a Lidlben teljesen jó a saját márkás habtejszín, ami tejből készül...

2023. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen az aldis:


[link]


A főzőtejszín attól főzőtejszín, hogy alacsonyabb a zsírtartalma. Ez nem azt jelenti, hogy főzésre az a jó, hanem hogy másra teljesen alkalmatlan. Én főzéshez is kizárólag habtejszínt használok.

2023. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Eddig abban a hitben voltam, hogy ami habtejszín az csak sütikhez van, a főző pedig a rendes ételekhez...

2023. márc. 9. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4: Habtejszín jó sütikhez is és főzéshez is. De fordítva már nem igaz, a főző nem jó sütikhez.
2023. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Pedig aki olvasni tud, az főzni is... (elvileg, ugyebár, csak az értő olvasással sok embernek gondja van).
2023. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

A habtejszín magas - 30% vagy több - zsírtartalmú tejszín.

A fözötejszín meg gyakorlatilag 10 % körül vagy az alatt van.

2023. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!