Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » All purpose cream-et mivel...

All purpose cream-et mivel lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Találtam egy sütés nélküli süti receptet egy külföldi oldalon és a hozzávalók között szerepel az all purpose cream, egészen pontosan ez: [link]


Gondoltam ezt habtejszínnel esetleg lehetne helyettesíteni, de neten azt írták, hogy teljesen más a kettő.

Esetleg van valami, ami csak egy kicsit is hasonlít rá és lehet kapni Magyarországon?



#sütemény #sütés #allpurposecream
2023. febr. 18. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Görög joghurt
2023. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát az összetevők alapján a habtejszín tejesen jó helyette
2023. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mas a ketto, az all purpose cream az zsiros, egesz pontosan 30 szazalek zsirtartalmu tejszin, barmilyen zsirosabb tejszinnel helyettesitheto. Nem tudom, Magyarorszagon milyen zsirtartalmuak kaphatoak, ha kevesbe zsiros, akkor adj hozza egy kis olvadt vajat pluszban. Meg annyi, hogy ez tehennek a tejebol keszul, az altalaban jobban ajanlott sutemenyekhez, mint a kecske vagy a juhtejszin.
2023. febr. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!