Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Cozze 17 pizzasütőnek van...

A Cozze 17 pizzasütőnek van valamilyen lényeges rossz tulajdonsága?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy pizzasütőt és a Cozze 17 tűnik a legszimpatikusabbnak. Valószínűleg csináltatok vagy magam csinálok hozzá egy kis ajtó szerűséget, hogy jobban tartsa a hőt és hamarabb felmelegedjen, de nem tudom van-e valami amivel érdemes vigyázni. Hallottam pl., hogy az ehhez hasonló gázos sütőkhöz szoktak venni valamilyen átalakítót amivel nagyobb lángot lehet elérni, de a Cozze 17-ről nem találtam ilyen infót, hogy ne lenne elég jó a gázos alkatrésze.

Ha lehet akkor csak személyes tapasztalatot mondjatok, aki csak neten látott ilyen sütőt az valószínűleg ugyanannyit tudhat mint én.


2023. jan. 17. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia !

Bátran vedd meg, most 140 a grill4you-n 2 év garival.Én ebben sütök,150 után mondhatom ,hogy tökéletes. Nem kell biscotto bele, ne eszeld túl. Kösd a palackra és süss. Ne gondolkozz másban, óriási 42,5 cm a köve, kényelmes benne forgatni, 3 oldalról süt. Egy ooni 13 kodát adtam el miatta, az kicsi volt. Az Ooni drága,és semmivel sem jobb.Rendelj hozzá a Hendi- től egy vető lapátot ( bevonatos ,perforált 17" es) 16 ezerért, meg egy perforált forgató lapátot ( 18 ezer) egy infrahőmérőt ( 10 ezer) és egy ajtót (16 ezer). Hidd el ezek kellenek hozzá, és még mindig beljebb vagy mint egy csupasz Oonival amihez a kiegészítők szintén kellenek. Remélem tudtam segíteni! Jó sütögetést !

2023. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!