Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karácsonyi gasztroélmény...

Karácsonyi gasztroélmény elmaradása? rátok rossz hatással lenne?

Figyelt kérdés
sokaknak a Karácsony nagyon különleges mert milyen jókat ehet, házias ízek, különleges fogások minden... nos én egy olyan helyzetben vagyok hogy nekünk igazából semmi különlegesség nem lesz, plusz édesanyám nem is olyan jól főz. emlegetik a töltött káposztát, itt tök sokszor van év közben is. más áradozik a rántott húsért, kedvenc étele meg mittudomén, én hátam közepére kívánom mert majdnem minden vasárnap azt látom. hal is olyan hogy egy hónapban egyszer biztos felbukkan. valamilyen majonézes jellegű salátát ha megkívánom összedobom stb. semmivel sem lesz különlegesebb az ünnepi vacsora mint egy átlag hétvége. más is van így? nem töri le?
2022. dec. 9. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem főzöl mást, ha ezek az ételek neked nem ünnepiek?
2022. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mert sem anyagi keretem, sem kellő szaktudásom nem áll hozzá rendelkezésre
2022. dec. 9. 19:18
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
#2 kispénzből is lehet nagyot villantani ;) Csinálj egy hamisvellingtont, igazából majdnem kijön egy rántotthús költségvetéséből.
2022. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem elég ha csak az illatát érzem vagy hogy látom hogy mások eszik én nem szeret annyira ezeket a nehéz ünnepi ételeket.
2022. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

2: hány éves vagy???


Nem kell nagy szaktudás ahhoz, hogy egy tál gusztusosan megkomponált szendvicset megcsinálj... Vagy egyéb tökegyszerű kaját...

2022. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ponthogy nem a legegyszerűbb kajákról kéne ennek szólnia
2022. dec. 9. 19:50
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

6: ?????


Miért jó az, hogy többnapos folyamatos sütésfőzés után egy nő gyakorlatilag hóttfáradtan beesik a karácsonyfa alá...???


Nem, sehol nincs előírva, hogy bonyolult kajákat kell csinálni Karácsonyra.

2022. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Mi rendelni fogunk, mert ne arról szóljon már az ünnep, hogy egész nap a konyhában robotolunk. Lesz 1-2 süti, amit mi készítünk el, a főételeket rendeljük.
2022. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

#7 ne általánosíts ;)

Karácsonykor, húsvétkor ,egyéb nagyobb főzésekkor a konyha az én birodalmam. A feleségem és a szinte felnőtt nagylányom max .kóstolgatni jöhet be :DDD

2022. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

#9, de cuki vagy :)

Ugye, el is mosogatsz? :)

2022. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!