Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Natúr joghurt és paprikás...

Natúr joghurt és paprikás szalámi van itthon rengereg, meg persze liszt, mit lehetne sütni ebből?

Figyelt kérdés

#sütés #Sós nasi
2023. jan. 1. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szalámis kenyeret
2023. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pizzát.
2023. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Nyilván semmit.
2023. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl. süthetsz egy joghurtos kenyeret vagy lepényt, és megeszed hozzá a szalámit.

De a pizza is jó, és alapnak teszed rá a joghurtot.

Vagy csinálsz kis tésztatekercseket, beleteszed a szalámit, megsütöd, a joghurtból meg csinálsz hozzá egy mártogatóst.

2023. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Vakarót csinálj.
2023. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket. Sütöttem vakarószerűséget, sok joghurtot tettem bele, meg felaprítottam a szalámit és sokat bele is kevertem. A tészta löttyedt lett, olajozott kanállal zsírozott tepsibe tettem, kicsit kilapítottam megsütöttem. Nagyon szaftos puha lett, kívül ropogós és ízletes a szalámitól.

Köszönöm mindenkinek, nagyon kezdő vagyok nem tudtam hogy álljak neki, de finom lett.

2023. jan. 1. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, jól megoldottad! :)) Legközelebb majd bátrabban fogsz kísérletezni. ;)

Előre szólok, a következő ilyen szívás üzlet nyitvatartás kapcsán a pünkösd. Azt mindenki tudja, hogy hétfőn zárva vannak az üzletek, de azt, hogy előtte vasárnap is, hajlamos az ember elfelejteni. Ha pedig mégis belefutsz ilyen helyzetbe egy nagyobb benzinkutat érdemes felkeresni, ott van élelmiszer is.

2023. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálom.
2023. febr. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!