Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olcsó karácsonyi süti receptek...

Olcsó karácsonyi süti receptek? Ti mit fogtok sütni?

Figyelt kérdés
A piskótás receptek kilöve, mivel 10 tojás kell hozzá, Fanta szelet kilöve, mert borzasztó drága a túró is. :(
2022. dec. 16. 07:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Lebkuchen,vaniliás kifli linzer .
2022. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

"10 tojásból 5 külön lapot sütök egy tortahoz.

Olyan is."


Miután cukrász vagyok és képes vagyok normális piskótát sütni, tokeletesek a lapok 2 tojással egy tortahoz.


"Süss meg egy Zala kockát kéttojásos piskótából..."


Nem sütök Zala kockat, de amúgy ne zavarjon, hogy nem piskóta tésztából van, csak hasonlóból

2022. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De ne pontozgassatok már le egymást legalább így, karácsony előtt :)

Darált gesztenyét kaptam, abból és az itthoni diobol lesz beigli és saját birsalma sajttal töltött is. De ezek annyira tömörek.

Tudom, hogy most nem kellene nézni, hogy mi mennyibe kerül, mert karácsony 1x van egy évben, mint ahogy valaki már írta, de itt Szabolcs megyében nagyon keveset keres férjem, én pedig gyesen vagyok. Ezért kellene valami olyat sütni, ami nem drága. Tavaly még megsutottem a snickers tortát is, Fanta szeletet, Raffaello szeletet, de most ez borzasztó drága lenne. :(

2022. dec. 17. 10:39
 14/14 anonim ***** válasza:

#13: mi van otthon nálad, amiért nem kell kiadni pénzt?


Falun sokaknál van otthon "számolatlan" zsír, pl. disznóölésből, szülőktől...

Sokfél linzerkarikát is meg lehet sütni zsírral, és akkor nem kell drága vajat venni hozzá.

2022. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!