Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olcsó karácsonyi süti receptek...

Olcsó karácsonyi süti receptek? Ti mit fogtok sütni?

Figyelt kérdés
A piskótás receptek kilöve, mivel 10 tojás kell hozzá, Fanta szelet kilöve, mert borzasztó drága a túró is. :(
2022. dec. 16. 07:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Ne süss ilyen hozzá állással. Karácsony egyszer van az évben, rá lehet áldozni pár forintot.

Amúgy meg egy átlag piskotahoz nem kell 10 tojás. 10 tojásból 5 külön lapot sütök egy tortahoz.


Baileyses brownie lesz, mézes grizes krémes, idén először megprobalok zserbót sütni, a kollégáimnak pedig az egyik munkahelyemre áfonyás narancsos scone-t viszek, a másik helyre pedig diós linzert

2022. dec. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk lesz bögrés mákos, kettévágom és a házi baracklekvárommal megtöltöm, és a tetejét bevonom étcsokival, ez nálunk nagy kedvenc.

Lesz gesztenyés bejgli, ez sem olyan iszonyat drága, diós, mákosat anyósom süt.

És lesz linzer, lekvárral, illetve csokikrémnmel összeragasztva.

Ezek egyike sem nagyon drága, és eléggé hamar meg is van.

2022. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Narancsos-csokis keksz, zserbó, babapiskótás mézes

Szenteste narancslében párolt körte fagyival

2022. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Csinalj kokuszgolyot, bar nem tudom, mennyibe kerul a kakao, nekunk pont volt meg itthon egy jo regi Nesquick, nemreg csinaltunk.

Nem szoktam nagyon sutizni, de emlekeim szerint a piskotahoz nem kell 10 tojas :) Csinalhatsz muffint is, karacsonyi diszitessel.

Nem muszaj tipikus karacsonyi sutikben gondolkodni, de ha kreativ vagy, barmit karacsonyiasithatsz picit.

2022. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Csíkos Albert kekszes süti. Csak sajnos nem Albert keksszel, mert az megszűnt. :(
2022. dec. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Diós bejgli, keksztekercs lesz mindössze.

Idén nem akarok sokfélét csinálni, nem lesz olyan habzsi-dőzsi, mint korábban, bár nem is bánom.

2022. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

10 tojásból 5 külön lapot sütök egy tortahoz.


Olyan is.

Süss meg egy Zala kockát kéttojásos piskótából...

2022. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

CSinálj ilyen IKEA-s svéd kókuszgolyót, zabpehelyből.


[link]

2022. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Hókiflit, mert az hamar kész, szeretjük és tej-gluténmentesen is pikkpakk elkészítem.


Barátom még nem mondta, mit enne de vszeg veszünk trüffeles "piramist" a cukrászdában és ez lesz a "fő süti".


Éveken keresztül sütögettem 2-3 félét minimum. Nem fogyott el, én nem eszem glutént és tejet, szóval akkor minek bohóckodjak, ha a barátom eleve nem sütis?

2022. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

#3: ez a narancsos-csokis kekszed ilyen???


[link]

2022. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!