Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány évesen döntöttétek el,...

Hány évesen döntöttétek el, hogy megtanultok főzni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 14:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen. Amikor kolis lettem egyetemen.


Otthon sosem engedtek főzni, az a matriarcha privilégiuma volt. De pucolni, panírozni, habot verni, mosogatni, szemetet levinni mindig kellett.

2022. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
22, utaltam anyam foztjet meg ami a hutoben volt, igy fogtam magam es inkabb csinaltam magamnak olyan etelt amit meg is ettem. Megneztem a receptet, meg videokat hogy csinaljak es ennyi.
2022. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
19 éves korom óta nem lakom otthon, de évekig elvoltam tésztákon, szendvicsen, rántottán, mireliten, ilyesmiken. Vagy még főzött a párom, vagy rendeltünk. Most 26 vagyok és terhes, ezért elhatároztam, hogy neki kell állni rendszeresen főzni, mert a gyereket már nem pizzán akarom felnevelni. Igazából nem nehéz, követni kell a receptet és annyi, nem nagy tanulás. Szimplán eddig nem volt kedvem ezzel pepecselni.
2022. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Csakegysajt95 ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy konyha ördöge de fokozatosan az egyszerűbb dolgokat megtanultam elkészíteni és már örülök neki, hogy végülis meg tudok csinálni bármit, max a receptet nem tanultam még meg de azt nem is muszáj észben tartani. 11-12 éves koromban már besegítettem anyának
2022. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24 voltam, mikor elkoltoztem otthonrol, onnantol kezdve muszaj volt megtanulni, de kozben meg is szerettem.
2022. dec. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Soha nem érdekelt a főzés,és anyukám se v egy konyha tündér,viszont nagynénéim brilliroztak mindig+barátnőim is nagyon jól főznek.Hál'istennek soha nem voltam rákényszerülve,h főzzek,viszont rendelni remekül tudok,és most már jobbnál jobb helyekről lehet,mert enni viszont imádok!Rendelni sokkal jobb,mert ritka,ha vkinek annyi ideje van,h mindennap mást főzzön-ezzel szemben én így,h rendelem a kajám,mindennap más finomságot eszem!:)
2023. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!