Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány évesen döntöttétek el,...

Hány évesen döntöttétek el, hogy megtanultok főzni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez nálam nem olyan eldöntöm dolog volt. Amióta az eszemet tudom ott kotnyeleskedtem a konyhában ha főzött valaki, és figyeltem. Egy rántottát, paprikáskrumplit már alsós koromban simán megfőztem.
2022. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már huszonkét-három voltam...

Magam sem hittem volna, hogy komoly hobbim lesz a sütés-főzés.. :)

2022. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Metionin ***** válasza:
93%
Én soha, igazából fikarcnyit sem érdekelt a főzés de már kb. 6-7 évesen oda kellett állni anyám mellé segíteni. Eleinte csak előkészíteni kellett a cuccokat vele együtt, aztán suli után mire hazaért (megpucolni, később felvágni a zöldséget, panírozni) aztán amikor olyan 10 éves koromban lett biztonsági gáztűzhely, onnantól pl. tésztát főzni is kellett vagy pl. a rántott dolgokat elkezdeni kisütni mire megjött a munkából. Így viszonylag gyorsan és korán megtanultam főzni de semmi kedvem nem volt és a mai napig utálom csinálni.
2022. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Hű, 1986 január, még nem voltam kilenc.

Nálunk brutális havazás volt, tesóim még ovisok voltak, őket apu elvitte. Mi busszal jártunk suliba, úgyhogy maradtunk otthon. Átjött a barátnőm, kinyitottuk a szakácskönyvet és krumplis tésztát főztünk. Én annyira boldog voltam, hogy anyukám örült neki, mikor hazajött melóból (egy gramm só nem sok, annyi nem volt benne), hogy azóta ki se lehet űzni a konyhából, imádok főzni. De azóta sózok is :)

2022. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Inkább rendelek. Minél jobban nyaggattak vele, annál kevésbé éreztem késztetést. s nem tudnám megenni, mert tudom, hogy nyűggel készíteném el. Meg nem is tudok mivel nem akartam megtanulni soha.
2022. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
26, összeköltözés miatt, rosszabbra számítottam :D imádok sütni.
2022. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Az első szerelemnél. Akkor voltam 19 éves. Az vitt ki a konyhába. "Aki a férjét szereti finom ebédet főz neki"
2022. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
13-14
2022. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Soha, utálok főzni.

23 évesen elköltöztem otthonról, azóta főzök. Nem nagyon kellett tanulnom. Láttam anyámat hogy főz, a tévében is láttam hogy csinálják.

2022. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Semmikor. Huszonvalahány évesen elköltöztem otthonról, de kellett a kaja úgyhogy elkezdtem főzni. Nem igazán kellett "tanulnom". Ennyi a sztori.
2022. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!