Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kenyérsütő gépben nem lesz...

Kenyérsütő gépben nem lesz baja az összetevőknek, ha időzítem a gépet és csak később kezd dolgozni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy ugye össze kell önteni benne mindent.

Ha én időzítem hogy csak x óra múlva kezdje el, akkor nem lesz baja hogy már pl 6 órája ázik a liszt meg minden a folyadékban? Jó lesz úgy is a kenyér?


2022. nov. 14. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lenne? Kovász mint olyan, mondd valamit?
2022. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja. Még jót is tehet
2022. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Ha arra gondolsz hogy kovász lesz az egymásra szórt lisztből és vízből akkor nem hiszem, legalábbis dédi anno ennél azért bonyolultabban csinálta a kovászt, melegen tartotta pl. Azt nem tudom hidegben mi történik vele.

(?)

2022. nov. 14. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolok, hogy max kovász lenne belőle, ami ugye nem probléma. De a világon semmi nem fog történni, semmi baja nem lesz. Ha lenne, nem lenne ilyen program a kenyersuto gepeken
2022. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz.

Én gyakran sütöm úgy a kenyeret, hogy este bekészítem és beállítom az időzítőt úgy, reggelre legyen kész a kenyér.

Semmi rossz nem fog történni vele :)

2022. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 😊

Még csak a napokban fogom megkapni a gépet, a terv az hogy napközben csinálja meg, mire hazaérünk és vacsoráznánk. Remélem tényleg jó lesz így. 😄

2022. nov. 14. 10:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sőt. Nekem csak így jött fel rendesen.
2022. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyersen gyorsan romló összetevőket nem ajánlatos időzíteni. Olyant, amelyik pl. tojást tartalmaz.
2022. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Ez természetes, olyat nem rakok bele.

2022. nov. 14. 14:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nagy időintervallumot nem tudsz beállítani, hogy baja legyen. Ezer éve sikerült megfeledkeznem a csirizről amit kevertem. több hónap után jutott eszembe. Nem részletezem. De ha este belepakolod a kenyérhez való dolgokat, hajnalig semmi baja nem lesz.
2022. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!