Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezeket a kajákat mennyire...

Ezeket a kajákat mennyire nehéz elkészíteni és kb mennyibe kerülne mind a 13-at megcsinálni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ezekből lesz majd a vizsgán, amit el kell készíteni. A desszertet inkább hanyagolnám, a levest és a főételt szeretném minél jobbra. Itthon egyszer meg akarom addig csinálni mindet. Mennyibe kerülne mindet megcsinálni nagyjából? Nagyon bonyolult egy kezdőnek ezeket megcsinálni?


2022. okt. 8. 11:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
41%
Elarulom, én anno huszonix éve felszolgalonak tanultam. Felszolgalo, magyarul pincér. Három év szakmunkaskepzo. Nekünk is volt etelkeszites és cukrászat gyakorlat és vizsga is. Senki de senki nem tervezte soha, hogy abban fog dolgozni, nem is erdekelt kb egyiküket sem. A kérdező se akar főzni. Leirta, x vegzettseget szerez ezzel a tanfolyammal, aminek része egy etelkeszitesi vizsga is. Hülyeség, ahogy nalunk is az volt
2022. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
84%
De utolsó, miért akar kajáldát nyitni, ha nem is akar vagy tud főzni? Ennek olyan szaga van, hogy kvára semmit nem ért a témához, de úgy gondolja, hogy majd magától megy az üzlet, ő meg csak lapátolja a pénzt. Zéró tudás, zéró szenvedély, majd a melós megoldja neki, ő meg meggazdagszik okosba'.
2022. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
41%

22!


Mert szerinted minden étterem tulajdonos tud főzni? Ugyanmár. 10 évig dolgoztam vendeglatasban. Egyetlen olyan főnököm nem volt az éttermekben, aki tudott volna főzni. Nem is kell. A tulajnak nem kell. Az üzlet attól fog menni, hogy ért hozzá, hogy jó szakembereket vesz fel és jó minőséget kínál.

2022. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Írd össze az adott ételek anyaghányadát (azt nem látom, hogy mekkora / hány fős adagot kell főzni) és a környéketeken levő élelmiszerboltok kínálata alapján csinálj egy kalkulációt. Írta itt valaki, hogy kb. 3000 Ft egy kétszemélyes adag, de most azért nagyon magasak az élelmiszerárak. Szerintem inkább nézz meg pár videót, és csak azokat az ételeket főzd meg, ami számodra nehezebbnek tűnik. De ha két személyre kell, akkor kb, a 3000 Ft talán elég, de a biztonság kedvéért én 5000 Ft-tal számolnék.

2022. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
*azokat az ételeket főzd meg, ami számodra nehezebbnek tűnnek.
2022. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!