Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezeket a kajákat mennyire...

Ezeket a kajákat mennyire nehéz elkészíteni és kb mennyibe kerülne mind a 13-at megcsinálni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ezekből lesz majd a vizsgán, amit el kell készíteni. A desszertet inkább hanyagolnám, a levest és a főételt szeretném minél jobbra. Itthon egyszer meg akarom addig csinálni mindet. Mennyibe kerülne mindet megcsinálni nagyjából? Nagyon bonyolult egy kezdőnek ezeket megcsinálni?


2022. okt. 8. 11:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
10. Az előbb még azt írtad hogy nem a főzés a lényeg. Szóval eldönthetnéd hogy mit is szeretnél. 😂
2022. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

LoL

sokba fog kerülni

Ennyire debil csak nem lehetsz.

2022. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Hogyha ennyire tudni akarjátok, szeretnék nyitni egy vendéglátó egységet, oda természetesen fölvennék olyat, aki tud is főzni, de üzletvezetőt nem akarok drága pénzért, pedig ha nekem nincs róla papírom akkor azt is kéne felvennem, de köszönöm a "nagyon hasznos" válaszokat. 1 darab nem jött eddig pedig már a 2. oldalt irkáljuk tele.
2022. okt. 8. 15:06
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

OMG!


Ilyen vallalkozóktól mentsen meg a Jóisten... 😂

2022. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlott háziasszony vagyok, szerintem ezek mind normál ebédek.2 személyre, pici adagok: kb 3E Ft egy-egy menü és kb 2 óra. De ha Td nem tudsz főzni, akkor 3 óra.
2022. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyukadtól többet tanulhattál volna... ingyen.... ha odafigyelsz...
2022. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
A 17-re rátört a röhögőgörcs😂
2022. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ilyen vidám perceket okoztam, majd ha összejött amit akarok akkor elküldöm a válaszadóknak a címet és mindenki a vendégem egy menüre. :D ;)
2022. okt. 8. 15:37
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a tananyagodban szerepelnie kell ezeknek az ételeknek a konkrét, a vizsgáztató alltal elvart recepttel. Az alapján kell megcsinalnod
2022. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

19: Inkább ne. Volt kolléganőm, aki hozzád hasonló lelkesedéssel kínálta nekünk a főztjét egy alkalommal. A vége az lett, hogy két napig rohangáltam a WC-re, miközben átéltem a nők által érzett szülési fájdalmakat férfi létemre.


Nem az a baj, hogy neked papír kell, vagy hogy meg akarsz tanulni főzni. Ezek dicséretre méltó dolgok. A baj az, hogy ezeket a lehető legrosszabb eszközzel akarod elérni, és nem ismered be még magadnak sem, hogy hiba volt ezt a távoktatásos hülyeséget választani.

2022. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!