Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tócsni mellé mit sütnétek?

Tócsni mellé mit sütnétek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy lehet enni magában is, nagyon szeretem úgy de a páromnak kell valami husi is mellé ezért szeretném most köretnek csinálni.

2022. aug. 24. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a tócsni váltja ki a húst, így mellé krumplit sütnék 😅


Csinálj egyből mátrai borzast és le van tudva



(úú de enném most tócsni 😩)

2022. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám szokott olyat csinálni, hogy a tócsni masszába forgatja a csirkemellet és úgy süti ki. Utána ugyanúgy lehet enni tejföllel, sajttal mint a simát, mégis van benne hús.


Ha meg mellé, akkor én csak valami sima fűszeres, nem túl zsíros sülthúst tudnék elképzelni, semmi bundásat vagy szószosat, de ez csak az én ízlésem.


Csináltunk már tejfölös gombamártást is tócsnihoz, de nekem az nem jött be, szerintem nem illett hozzá, de éttermekben is van, szóval valakinek biztos ízlik. Azt is meg lehet csinálni húsosan hozzá.

2022. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

2-es nagyon jó ötletet írt. Ki is próbálom. Emellett:

Férfinak (vagyis a párodnak, mert látom, már tegnap írtad a kérdést),szóval legközelebbre nem köretet csinálnék, hanem 2 szelet sertéscombból felkockázva gulyáslevest jó köménymagosan. Biztos, hogy jól lakik,főleg, ha fizikai munkát végez.

Ha mindenképpen köretet akarsz, akkor süss mellé sütőzacskóban hagymakarikás csirkealsócombot. Más körettel is finom, de te a tócsnihoz kérdezted. Próbáld ki. Tényleg jó együtt a kettő.

2022. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) egyébként végül tarját sütöttem mellé, volt még mozzarellás zöldsaláta meg fahéjas szilvaleves előtte:)
2022. aug. 25. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!