Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyósomnak semmi sem tetszik,...

Anyósomnak semmi sem tetszik, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz a férjem születésnapja. Anyosomek és a férjem testvérei családostul jönni akarnak nálunk. (Mi kirándulást terveztünk, de így itthon maradunk)

Mivel van egy 3 hónapos gyermekem így megfordult a fejemben, hogy az egyik közeli étteremből rendelek egy tálat. Annyi félét mire megvennek mindent és megcsinálnam az olajjal, minden alapanyaggal együtt ugyanannyiba kerülne mintha megrendelem a tálat vagy elmegyünk az étterembe és legalább nem töltöttem egy egész napot a konyhában, nem mosogatok, felszolgálok végig,stb.

Anyósom húzza a száját arra is, ha azt mondom, hogy elmegyünk az étterembe, az sem tetszik, ha hazarendelnem az ünnepi menüt, valamint ha csak egy bográcsban készült betyár gulyást főznék, másodiknak sajttal sonkával töltött saját készítésű rántott húst csinálnék petrezselymes új burgonyával és házi kovászos uborkával. Ez is nagyzolós neki.

De ha csak a levest főzném meg bográcsban és a torta (amit ő hoz) lenne feltalálva az úgy meg szerinte kevés...

Esküszöm nem tudom mit csináljak. :(

Szeretnék a gyermekemmel is foglalkozni, és nem hajnaltól sütni főzni, majd le se tudnék ülni enni, mert felszolgalnek folyamatosan vagy a kislányommal foglalkoznék míg mindenki eszik, utána meg mosogathatok.

Ti mit tennétek a helyemben?

Bocs, hogy túl hosszúra sikerült.


2022. júl. 30. 06:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

Csináld azt, hogy nem foglalkozol az anyóssal.

De akár kirándulni is nyugodtan elmehettek.

2022. júl. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
"Anyuka/Bözsi néni! Béla (a férjem) ugyan aznap kirándulni szeretett volna, de lemondunk róla és szívesen elmegyünk magukhoz/hozzátok egy szülinapi köszöntésre! Akkor az lesz menü, amit maga/te jónak látsz, esküszöm nem fogjuk kritizálni!"
2022. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
És miért akarsz neki megfelelni? Az arcába nevetnék és ezek után biztos, hogy semmit sem főznék.
2022. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Azt főzzel vagy rendeljél amit akarsz. Senkinek sem kell megfelelned. Ha nem tetszik neki akkor nem eszik. Bár pont az ilyenek zabalnak két pofára.en nem csinálok már ebédelt. Az én rokonaimnak jó a pörkölt huslevessel. Anyosomeknak nem mert ők nem szeretik a zsirosat. Bár majdnem megették az összeset. Nem túlzottan izgat hogy ki mit akar enni mert akkor napokig állhatnak a konyhában. Ha nem tetszik valakinek akkor nem eszik.
2022. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%

Azt csináld ami a férjednek és neked jó!


Eszembe nem jutott még sose megbeszélni előre a vendégekkel hogy mi lesz a kaja.

2022. júl. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Na és anyossal miért kellett közölni, hogy te rendelni akarsz? Rendszeresen hívok vendégeket, de a menüt max akkor közlöm előre, ha valamit kimondottan az ő kedvukert csinálok. Amúgy meglepetés. Ennyi.
2022. júl. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Menjetek kirándulni anyósostól valami erdőbe,aztán "véletlenül"felejtsétek ott.
2022. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Anyós meghívatja magát és még húzgálja a száját, ahelyett, hogy besegítene akár az elkészületekbe, akár a babával kapcsolatban. 3 hónapos kisbaba mellett biztos nem csinálnám ki magam azért, hogy ez a némber elégedetten zabáljon. Csináld úgy, ahogy neked a legjobb.
2022. júl. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Lóf*szt állnék neki sajttal-sonkával töltött rántotthúsnak a 3 hónapos gyerek mellett.

Kérdező, anyósodnak lesz a születésnapja? Ha nem, akkor miért akarsz neki ennyire megfelelni? Meg úgy általában is..?

2022. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Én, ha a gyerekemnek születésnapja van, akkor én hívom meg őket és én készülök.
2022. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!