Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi történhetett a sütőmmel?

Mi történhetett a sütőmmel?

Figyelt kérdés
Előmelegítettem 180 fokra, beraktam az ételt sütőpapiron és abban a pillanatban lángra kapott. Először arra gondoltam, hogy biztos a sütőpapir hozzáért a fenti részhez, de mostmár aggaszt, hogy nehogy magátról is felgyulladjon az egész berendezés (elektromos sütő, indukcis főzőlap-beépitett). Mi lehetett a gond?
2022. jún. 30. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sütőd van?

A felső fűtőszál "nyílt" (mint a grillsütőnél) esetleg?

Ha ahhoz hozzáér akkor lángra kaphat.


De ha rejtett a fűtőszál (alul-fell), akkor ez szinte kizárt.

2022. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy sütő hőmérővel ellenőrizni kéne, hogy ha 180 fokot állítasz, akkor hány fok van odabent. Az ugyanis nem 180 fok, ahol egy sütőpapír lángra lobban. Egy sütőhőmérő pedig biztosan olcsóbb, mintha felgyullad az egész sütő. Ha megbizonyosodsz, hogy túlfűt, hívj szerelőt. Ha véletlenül mégis 180 fok, akkor a sütőpapírt tesztelném meg újra, és ha megint lángra lobban, akkor az selejt, azt reklamálnám meg.
2022. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!