Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a páromnak? Többi...

Mit főzzek a páromnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Eddig mindig pörkölt volt, valami makaroni vagy rizs husifélékkel.

Azt viszi dolgozni amit aznap megfőzök.

De rá kellene álni a változatos étrendre már csak azért is mert babát tervezünk és ugyan azt a kaját eszem amit a páromnak csinálok.


Laktózérzékeny, a főzelékeket nem szereti.

A levest meg arra fogja hogy nem tudja munkába elvinni mert kiborulna.

Szereti a krumplipürét rántot husival de az se lehet minden nap



2022. jún. 9. 15:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
fozzon magara
2022. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Pecsni ?


Tojássárgáját felverjük (úgy mint a rántottának), teszünk bele lisztet, felkockázott párizsit, sót, őröltborsot, őrölt szerecsendiót, és vegetát, majd evőkanállal adagolva egy serpenyő kevés olajban kisütjük.


Esetleg:


Rántott sajt ?

Rántott halrudak ?


Esetleg még chilis bab, hagymás bab, vagy western bab, de lehet hogy az meg állapotosan Neked nem lenne jó, a babára nézve, mivel túl fűszeresek.

2022. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen válogatós hisztis pasival el sem jutnék a gyerekvállalásig, és ezt halálosan komolyan mondom.


Miért?

Mert a gyerek is azt látja majd, hogy anya 3x főz, apa mindenre húzza a száját, plusz ha apának szabad nem megenni, amit anya elétesz, akkor neki sem.

2022. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
*neki is
2022. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%

Na igen.

Sajnálom, hogy ilyen "szar" helyzetben vagy.

Egyébként nagyon aranyos lány vagy, lenne aki nagyon megbecsülne téged ezért a főzögetésért.

Én biztosan lehoznám még a csillagokat is az égről.

2022. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Mondjuk, pasiként én is válogatós vagyok, na de azért nem ennyire, hogy ilyen szűkös legyen a menü! A főzelékeket például megeszem, viszont a káposztafélék nálam is kilőve!
2022. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%

Valamilyen szinten minden ember válogat, mert olyan nincs, hogy valaki mindent szeret.

De azért tényleg nem ennyire.

Én 2 hétig nem főznék neki semmit se.

Ugorjon be menetközbe a Mekibe vagy a Burgerbe. Ami útba esik a munkahelye felé.

Egye a műanyagot. Majd utána nem válogat.

2022. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A Teletál vagy hasonló cégek menüjéből jó ötleteket lehet nyerni, olvasd vagy olvassátok végig, állítsatok össze belőle egy menüt.


Ha a leves elvitelének kérdése tényleg csak probléma és nem kifogás, akkor a pepcoban is lehet kapni gumi tömítéaes dobozt nagyon jó áron, abból nem folyik ki.

2022. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!