Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a páromnak, ami...

Mit főzzek a páromnak, ami biztos siker, de nem lehet elrontani?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy konyhatündér, 4 hónapja vagyunk együtt. Mondtam neki, hogy tudok főzni, ami igaz is, szoktam is, de jobbára csak alapkajákat.

Szeretnék főzni neki valami egyszerűt, de mégis finomat, amit a nagy izgulás közepette sem fogok elrontani.

Ti mit készítenétek?


2014. jún. 20. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Spagetti :)
2014. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kicsit módosítok, mert a tésztát tuti nem fogja értéklni :D

35 éves, fizikai munkát végző, és heti 5x edző, kigyúrt fiatalemberről van szó, aki jobban számolgatja a bevitt fehérjét, mint a legelvetemültebb fogyokúrázó nő :D

Szóval HÚS :D lehetőleg csirke :)

2014. jún. 20. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha ilyen elvetemült, akkor csirke rizzsel. Se íze, se bűze, el se lehet rontani. :D
2014. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Fehérjeturmix...


Csak arra akarok kilyukadni, hogy bármit főzöl, meg fogja enni, mert te csináltad. Ha nem így lenne, akkor vinné magával a csirke+rizs kombót minden randira.


De pl. a pörköltet nem lehet elrontani. Vagy tepsis csirkecomb rizzsel. Vagy cigánypecsenye krumplival, amit előbb megfőzöl, és aztán kérgesre sütöd. Brassói. Tatárbifsztek. Vadas zsemlegombóccal.

2014. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Karfiolos-brokkolis rakott csirkemell tejfolel lekenve,sajtal reszelve mennyei.

Lecsos szelet

2014. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy szép nagy darab steak-et félig átsütve, mellé zöldsalátát és rozmaringos burgonyát.
2014. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fűszeres csirke. Bármilyen csirkealkatrészből finom, én egész csirkét szoktam feldarabolni. besózom. egy tálba teszek lisztet, pirospaprikát, majorannát, őrölt köményt, borsot, fokhagymaport, és jól összekeverem. ebbe a fűszeres lisztbe forgatom bele a húsokat kétszer.

zsiradékkal kikent tepsibe teszem, és kb fél deci vizet öntök alá. lefóliázom szorosan, és kb 40-45 percig sütöm. ekkor megfordítom és fólia nélkül ropogósra sütöm.

nagyon finom ízletes, bármilyen körettel, friss salátákkal vagy savanyúsággal.

Gombás rizs, kukoricás rizs, rizibizi, ha a párod a rizst jobban kedveli.

2014. jún. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gyrosztál, de csak csirekúsból.
2014. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!