Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a páromnak? Többi...

Mit főzzek a páromnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Eddig mindig pörkölt volt, valami makaroni vagy rizs husifélékkel.

Azt viszi dolgozni amit aznap megfőzök.

De rá kellene álni a változatos étrendre már csak azért is mert babát tervezünk és ugyan azt a kaját eszem amit a páromnak csinálok.


Laktózérzékeny, a főzelékeket nem szereti.

A levest meg arra fogja hogy nem tudja munkába elvinni mert kiborulna.

Szereti a krumplipürét rántot husival de az se lehet minden nap



2022. jún. 9. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rakott ételeket, ezekben használhatsz laktózmentes tejfölt és van bennük zöldség is bőven.
2022. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

"A levest meg arra fogja hogy nem tudja munkába elvinni mert kiborulna."


Nem kislabasban kell vinni és nem borul ki. Okos pasi....

2022. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Darálthússal töltött cukkini sütőben sütve, töltött káposzta, tojásos nokedli kockázott pirított szalonnával, rakott krumpli. Ezeket hirtelen el tudnám képzelni egy heti menünek.
2022. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nagyon válogatós. Multkor külön csináltam magamnak cukkinit és hiába próbáltam rá venni hogy kóstolja meg, nem kóstolta.

Nála a káposztás ételek is kilőve.

2022. jún. 9. 15:55
 5/18 A kérdező kommentje:
Mikor kérdem mit szeretne enni. Akkor sose tud semmit mondani, szoval mindig nekem kell kitaláljam. Felsorolok neki pár ételt amit ehetnénk egyik se tetszik neki. Ezért van már egy ideje csak tészta hús rizs
2022. jún. 9. 15:58
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Rántott patiszon mintha ha rántott hal lenne. Ez volt a gyerekkori szálka nélküli hal :)
2022. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként hasonló helyzetben vagyok. A páromnál lutri, hogy éppen fog-e enni belőle, amit csinálok vagy sem, mert valamiket elvből nem eszik meg. De azért már sokat javult a helyzet.
2022. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén szólva az én egészségem prioritás a párom ízléséhez képest. Tehát főzök magamnak változatosan, főleg ha nem ad semmi infot a másik fél, hogy mi legyen. Aztán mindig előre közlöm vele, hogy ez lesz a kaja, ha eszi, eszi, ha nem, így járt.
2022. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám, hogy azt főzök ami nekem ízlik. Ha nem tetszik akkor álljon oda ő a tűzhelyhez pörköltöt csinálni...

Levesre meg csak azt tudom mondani, hogy olyan dobozt kell venni ami nem borul ki. [link] nekem ilyenem van, Tescoba és Auchanba is lehet venni. Vittem táskába fejjel lefelé, kocsiba kanyarba is megfordult párszor és egy csepp sem került a dobozon kívülre.

2022. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress a neten éttermeket, a napi menüből jó ötleteket lehet szerezni.
2022. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!