Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit tudnék készíteni...

Milyen sütit tudnék készíteni ezekből a hozzávalókból?

Figyelt kérdés
3 db vaníliás cukor, liszt, cukor, porcukor, étcsoki bevonó, sütőpor, dió, lekvár, tejföl, kefir, Ráma margarin, vanília aroma, vaníliás- és csokis puding.
2010. szept. 16. 20:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igazából ezt szerettem volna megcsinálni.


[link]


De még kezdő vagyok, és megmondom őszíntén, nem tudom, hogy hogyan verjem fel gőz fölött a tojásfehérjét kemény habbá?

Félek, hogy nem sikerül.

Vagy esetleg másfajta habot tudnátok mondani a tetejére, mert akkor ezt megcsinálnám?

Linkeljetek, ha tudtok.

Köszönöm szépen.

2010. szept. 17. 09:11
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy akkor valami egyszerübbel kéne kezdened,egyébként fini lehet ez a fagyiszelet is!Amit én leirtam az hogy tetszik?
2010. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem mamám mondta, hogy először verjem fel simán, aztán tegyem gőz fölé és ott verjem tovább.


Gőz fölött úgy kell, hogy kerítesz egy edényt, vizet teszel bele, forralod, és egy másik edény ami pont passzol rá, rá teszed úgy, hogy a vízbe pont ne érjen bele a feneke és szépen vered a habot. Aztán majd csak észreveszed, hogy már elég kemény és "megfőtt". Tényleg nem nehéz!

2010. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Tetszett az a szilvás is, amit leírtatok.

De én nagyon makacs vagyok, szóval megcsináltam kezdőként a nehezebbet, a fagyiszeletet.

Már a hűtőben van, tényleg nem volt nehéz felverni gőz fölött a habot, kőkemény lett.

Mindent megtudtam csinálni. :-)

Ugy örülök neki. :)

Anyukámékhoz megyünk ma haza, 220km-re laknak tőlünk, és nekik csináltam, meg van két tesócskám is. Remélem ízlik majd nekik. :)

Egyébként cukrász szeretnék lenni. :-)

2010. szept. 17. 14:30
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lelkes maradsz továbbra is akk kiváló cukrász lesz belőled,és azt dolgozhatsz amit imádsz csinálni!Gratula a fagyissütihez!;)
2010. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Kedves vagy nagyon. :)

2010. szept. 17. 15:01
 17/17 anonim ***** válasza:
Finom volt? :D....
2012. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!