Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből a hozzávalókból mit...

Ezekből a hozzávalókból mit tudnék készíteni?

Figyelt kérdés

Van itthon csirkemell, burgonya, sajt, virsli, kolbász, natúr joghurt, zöldségkeverék, rizs, tojás, fűszerek.

Először rántott csirkemellre gondoltam de azt már kicsit unom, ugyhogy nincs ötletem..

köszi előre is a segítséget:)


2011. jún. 19. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

rakott krumpli


sajttal és kolbászkarikákkal töltött csirkemelltekercs rántva sült krumplival és franciasalátával

2011. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rakott krumpli pont tegnap volt:D a másik jól hangzik, de azért írjatok még ha tudtok.
2011. jún. 19. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csirkemellet a tepsi berakod rákarikázol kolbszat és krumplit a tetejére öntesz natúr joghurtot és reszelsz rá pár dkg sajtot és berakod a sütőbe!:)
2011. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én a csirkemellet sütőben sütném meg, úgy, hogy a sajtot lereszelném, összekeverném tejfellel (esetedben joghurttal) és azzal nyakonönteném. Persze kicsit fűszerezve előtte a húst.

Köretnek mellé mehetne a rizs összekeverve a zöldségekkel.

2011. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rízs+zöldség= zöldséges rízs

Hagymán a csirkemell darabokat megfuttatnám, fűszerezném (só, bors, bazsalikom, majoranna, oregánó) öntenék rá joghurtot a végén, majd sajttal megreszelve kicsit még megrotyogtatnám.


Üdv!

2011. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Virslivel, zöldségekkel rakott krumpli, amit fúszeres joghurttal öntenék nyakon, és így süötném. A végén egy kis olvasztott sajt is mehet rá.
2011. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
végül a harmadikat választottam, nagyon finom lett:) köszi mindenkinek a válaszokat, ment zöld kéz minden válaszhoz:)
2011. jún. 19. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csirkemell só, bors, fektesd kiolajazott tepsibe

öntsd nyakon joghurtal, rá reszelt sajt lefedve 30 p. a sütöben.

Mellé 1 p. rizst, 2 p. víz, 1 leves kocka 20 p. a mikroban

az utolsó 10 pecben keverhetsz hozá zöldség keveréket, kis margarint.

2011. jún. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!