Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen fogyókúrás ételt tudok...

Milyen fogyókúrás ételt tudok készíteni az alábbi hozzávalókból?

Figyelt kérdés

1kg savanyított káposzta, kefir, füstölt ízű kocka (maggis, olyan mint a leveskocka)

Én valami "hamis székelykáposztára" gondoltam...hús nélkül :P

Ilyesmit lehet enni? Vagy esetleg van valami ötletetek?


2010. aug. 17. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
ebből legfeljebb egy párolt káposztád lesz....füstölt hús ízű kocka : fúj :S
2010. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hidd el, ha neked sem lenne pénzed füstölt húsra, örülnél te is az ilyen füstölt ízű kockának :( Én (sajnos) általában ezt használom. Én arra gondoltam, hogy vegetáriánus módon főzöm meg abba nem kell hús.
2010. aug. 17. 10:19
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
ne menjünk bele az anyagi helyzetembe, mert szerintem, kevesen vannak, akiknek kevesebb a konyhapénzük egy hónapra, mint nekem...de nem eszek szemetet ;)
2010. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
ja és nem mellesleg, mennyi egy csomag ilyen füstölt kocka 200 Ft?? abból vehetnél egy 10 dkg szalonnát és többre mennél vele...amúgy meg annyira bírom, hogy fogyókúrás kaja kell, de kajára nincs pénzed...tapasztalataim szerint az éhező emberek nem fogyókúrás kaját akarnak...
2010. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jó lehet husi nélkul is! hagymás porkolt alap, rá a káposzta megpárolod, bele a fustolt kocka, so, bors, babérlevél ha van, és amikor kesz akkor locsold meg kefirrel ha nincs tejfol! finom lesz!
2010. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszön, végre egy értelmes válasz. :) Ilyesmire gondoltam, el is készítem ebédre. ;)
2010. aug. 17. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Korhelylevest is csinálhatsz.

Apróra vágott hagymából pörköltalapot készítesz. Felöntöd az előzőleg megfőzött füstölt-alapos lével /vízben forralod a "kockát/. Ebben puhára főzöd a káposztát. A kefirrel, kis lisztes habarással besűríted.

2010. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hú, ez is tetszik :) Köszönöm!
2010. aug. 17. 12:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó a porköltalap, megpárolni a káposztát, sóval, borssal, babérlevéllel ízesíteni, ha puha a káposzta, tehetsz a tetejére egy marék rizst, azért a tetejére, hogy le ne égjen, míg fő, kb. 20 perc elég, ezzel tartalmasabb, és szerintem elég diétás a rizs.
2012. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!