Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit tudnék készíteni...

Milyen sütit tudnék készíteni ezekből a hozzávalókból?

Figyelt kérdés
3 db vaníliás cukor, liszt, cukor, porcukor, étcsoki bevonó, sütőpor, dió, lekvár, tejföl, kefir, Ráma margarin, vanília aroma, vaníliás- és csokis puding.
2010. szept. 16. 20:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
isler?
2010. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
ha van valami gyümölcsöd: [link]
2010. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Négerkocka, bár a kakaót nem soroltad ide remélhetőleg akad otthon 3 kanálnyi. Kókusz nélkül is nagyon finom!
2010. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
zserbó
2010. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csokis-diós-lekváros sütemény!Mégpedig a lisztből,cukorból,margarinból,sütőporból,vaniliás cukorból(2 tojást még tehetnél bele) készitesz egy alaptésztát,és ha kész akkor félbevágod megkened lekvárral,a tetejét bevonod csokival és a még meg nem szilárdult csokira szórsz finomra darált diót!Ezt most egyébként igy improvizáltam hirtelen,de sztem eheteő!:)
2010. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Zserbót tojás nélkül nemigen lehet csinálni.
2010. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolso, nekem is ugyanez jutott eszembe:D Bar en lekvar helyett inkabb pudingot tennek bele. Esetleg csinalhatsz egy piskotat, megcsinalod a csokis es vanilia pudingot es edenykekbe toltod (lehet egymasra is, csak kicsit varni kell) kanalazol bele lekvart es piskotadarabokat dobalsz bele. Vagy egy edeny aljat kibeleled piskotadarabokkal, szinten lekvar es puding bele, de abba jo lenne valami gyumi is:D
2010. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés feltevéséből egyértelmű, hogy a kérdezőnek nincs otthon tojás. Ha lenne, ezekkel a hozzávalókkal együtt szinte bármilyen süteményt el tudna készíteni, hiszen a sütik 90%-hoz pont ezek kellenek.
2010. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Négerkockát tojás nélkül? LOL
2010. szept. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ja bocsi, van itthon tojás, csak azt kifelejtettem.

Falun vagyunk, anyósomnak tojnak a tyúkok. :-)

2010. szept. 17. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!