Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből a hozzávalókból...

Ezekből a hozzávalókból milyen vacsorát tudnék készíteni?

Figyelt kérdés
van itthon: párizsi, hagyma, borsó, liszt, 4 tojás, kolbász, spagetti tészta. sajnos csak ennyi. valami jó ötlet? én rántottára gondoltam, de az már olyan uncsi. vagy esetleg tortilla megtöltve párizsis, hagymás szósszal. ezeken kívül valami ötlet? köszönöm előre is!
2011. jan. 17. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyma aprora vagva.olajon megdinsztelve,parizsi vagy kolbasz radobva lehet egybe is.piritod,felöntöd tejjel(ha van)vagy vizzel es ha van liszted akkor behabarod.a spagetit kifözöd es ra a szoszos keveréket
2011. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy borsópörkölt simán kijön belőle. Kell egy sima pörkölt alap, abba megy a borsó, fűszerek, ha van kedved szórakozni vele, akkor fött tojást is bele lehet aprítani, elvileg kolbász és párizsi is mehet bele (bár úgy még nem próbáltam), mellé a tészta (bár mondjuk a spagetti nem ideális, de mind1).
2011. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
párizsis omlett?
2011. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én csak rántotára gondolok bevegyitve borós meg sütni a párizsit kicsit meg bórsozni a párizsi tetejét hagyma a rántotába tegyél bele kolbászt jóaz
2011. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rakott tészta,párizsival,hagymával,meg amiket leírtál,és ha van otthon tej,öntsd le besamellel,sütő és kész...
2011. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a hagymával jó kis pörköltalapot készítesz, rá a párizsi kocka, kolbász, a végén borsó.

a tésztát kifőzöd és a jó szaftos pörkölttel megeszitek:)

vagy, nem pörköltek készíted, vagyis kihagyod a pirospaprikát. akkor lesz egy hagymás, de szaftos ragud.

ezt összekevered a kifőtt tésztával plusz ráöntöd a négy felvert tojást.

jénaiba teszed és be a sütőbe egy picit. ha még reszelt sajtod is lenne rá, már extra finom lenne:))

2011. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!