Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki tud rétessütéshez...

Valaki tud rétessütéshez kaposvári tanítót ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni rétest sütni. Több receptet kipróbáltam, a neten található videókat végig néztem, de nem sikerül jól kinyújtani és megsütni.

2022. ápr. 28. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem, ha kifizeted a költségét, akkor a kisebb falvakban bármelyik nyugdíjas, jó egészségnek örvendő nagyi szívesen tanít. Nagy megyei, városi napilapokban adnék fel hirdetést. Azt mind olvassák a mamák (vagy legalábbis sokan).
2022. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Ha fizeted a sütés teljes költségét (hozzávalók, rezsi, és egy kis munkadíj) szerintem bármelyik kisnyugdíjas örömmel vállalkozik erre. Más kérdés, hogy én ezt itt nem verném nagy dobra, mert abban szinte 100% biztos vagyok, hogy ezek közül a mamák, nagymama korú nők, asszonyok közül szinte biztos, hogy egy sem tud számlát adni, anélkül meg ez fekete jövedelem, ami illegális és tilos (lsd. NAV, adózás!).
2022. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!