Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Munkahelyre milyen ételeket...

Munkahelyre milyen ételeket visztek magatokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok olyan ételeket írni, amit munkahelyre magammal tudnék vinni? Nagyon hiányzik a napi táplálkozásomból a fő étel, ott nincs lehetőségem megmelegíteni, hűteni viszont tudom. Elsősorban olyan ételekre lennék kíváncsi amit nem igen kellene megmelegíteni.

Köszönöm szépen!


2022. ápr. 26. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Salaták. Bulgurral, kuszkusszal, hogy laktató legyen.
2022. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Én tudnám esetleg ajánlani a szalámis szendvicset. Én legalábbis ha olyan melóhelyre kerülök, ahol csak hűtő van vagy még az sem, akkor még az a legjobb megoldás számomra - ugyanis az romlik meg a legnehezebben. A zsömle annyira nem vált be nekem (mert nagyon hamar kiszáradt), inkább a kovászolt kenyér vagy a teljes kiőrlésű rozsos kenyér. Nálam az alap felállás: téliszalámi (vagy más hasonló jellegű szalámi vagy kolbász, ami szobahőmérsékleten is eláll), valamilyen szeletelt félkemény sajt, vaj vagy margarin és paprika (csípős vagy sima). Sok helyen melóztam már és volt olyan hogy még hűtő se volt, csak valami "kamraszerűség" - ahol legalább még hűvös volt, viszont idáig nekem ez az összeállítás vált be a legjobban. Nem "úri lakoma" de praktikus és arra jó, hogy ne éhezzen az ember munka közben.
2022. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod megmelegíteni miért nem este eszel ilyesmit? Ha csinálsz a hétvégén nagyobb adag ételeket egy csomó mindent lehet fagyasztani is, pörkölt, bolognai szósz tipikusan ilyen, sült hús, fasírt is több napig hűthető. Csinálsz hozzájuk köretet frissen, vagy összedobsz egy főzeléket 30 perc alatt megvagy.

Munkahelyen valami hússal tudok elképzelni salátákat zöldbab, fejtett bab, akár majonézes cuccok (pl. francia/kukorica saláta), vegyes saláta, ezeket is lehet turbózni sajttal, tojással. Én a kuszkuszt is szívesen megeszem hidegen, vagy tésztasalátát.

2022. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenki szereti hidegen, de lehet tenni szendvicsbe fasírtot, stefánia szeletet, rántott húst, natúr/grillezett csirkemellet, kolbászt.


Tésztasaláta is jó hidegen, például tonhalasan.

2022. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Péksüteményeket.
2022. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyedül vagy ott a munkahelyen?


Ha vannak kollégáid, simán összedobhattok párezer ft-ot egy legolcsóbb mikróra, és máris van melegítési lehetőség. Ez nem játszik?

2022. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!