Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a karajt kis darabokra...

Ha a karajt kis darabokra vágom (2-3 centis), akkor kell alá hagyma, vagy anélkül is meg lehet sütni?

Figyelt kérdés
(serpenyőben)
2022. ápr. 17. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene hagyma, ha nem akarsz? Semmiféle húshoz nem KELL, mindet meg lehet sütni minden nélkül, elég kicsit megsózni.
2022. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
wtf
2022. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden húst meglehet sütni hagyma nélkül. Attól függ mihez kezdesz vele. Ha csak simán pici sült húsokat akarsz, mondjuk krumpli püré mellé, akkor a húst kevés olajon szokták forgatni, mellé pedig nagyobb cikk hagymákat vágnak, nem pici aprítottat. Így az íze átjárja a húst, viszont nem fog megégni a hagyma, ki lehet halászni őket simán a hús mellől.
2022. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted a hagymát akkor nem raksz bele.Semmi se kötelező.Ugyanolyan jó lesz hagyma nélkül is,befűszserezed ízlés szerint kis olajon vagy zsíron átsütöd,ennyi.Én úgy szoktam hogy mikor már puhul a hús utána rakom hozzá a hagymát és úgy szépen összeérnek az ízek és nem ég meg a hagyma de mi szeretjük a hagymát minden formában sőt még fokhagymát is szoktam hozzá tenni nyomóval és isteni finom lesz a hús.
2022. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom az összefüggést a hús mérete és a hagyma szükségessége között..
2022. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!