Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most először látjuk vendélgül...

Most először látjuk vendélgül a nagy rokonságot, mit főzzünk nekik?

Figyelt kérdés

Olyan ötletet szeretnénk, amit egyszerű megcsinálni és lehetetlen elrontanim de azért nem túl lapos, ha nem is "fancy".

Lenne valamilyen leves, és jelenleg abban gondolkozok, hogy különböző sült húsok változatos körettel. Talán vannak olyan kaják, amit megvennénk az ósenben és bedobnánk a sütőbe.. ilyesmi lenne az ideális..

Kösz a tippeket!


2022. ápr. 11. 20:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Húsleves, rántotthús, rántott zöldségek, rántott sajt, rizzsel, krumplipürével és franciasalátával. Savanyúság még mellé aztán ennyi.
2022. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Szia, lehet pörköltet nokedlit előre megcsinálni azt csak melegíteni kell. Kis fasírt golyók. Töltött káposzta melegítve szintén előre elkészíthető, bár bem írtad mi az alkalom. Sok ember lesz? Lehet még raklettezni, csak előre be kell fűszerezni a húst, kis tálkában meg sonkás, sajtos paradicsomos, kukorisás stb. köretet csinálni.
2022. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Egybensült húst csinálj, mellé salatakat.


Előtte egy tarkonyos raguleves

2022. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Én is a tárkonyos csirkeragulevesre szavazok. Varga gábor receptjét nagyon szeretem, cookpaden mevtalálod

Másodiknak pliz ne mirelitet csinálj, annál minden jobb

Lehet egy tejszínes krumplipure vagy egy rizibizi pl

Húsnak meg egy sult csirkecomb, street kithwnen van jo recept, csak beorzsolod fuszerrel, mwgy a sutobe es kesz

2022. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

"Mindent bele" erdélyi raguleves. Hm, imádom! :) Vendégeknek ezt szoktam készíteni, eddig mindenki nagyon szerette.

Másodiknak az eddig írtakon kívül valamilyen rakott étel is jó választás lehet.

Nagymamám specialitása egy sült húsos, hagymás, szaftos rakott egytálétel volt, krumplit, hússzeleteket és rizst rétegezve, sütőben sütve. Sajnos a pontos receptjét nem tudom, de mindenképp különlegesebb, mint a rántott hús és zöldségek.

2022. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi tippeket, jöhetnek még. Egyébként tizen leszünk egy születésnap apropójából.
2022. ápr. 11. 21:21
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha brillírozni akarsz kevés energia befektetéssel és konyhai tudással, akkor süss marhaszegyet. Aki szereti a húst, annak ez az étel a csúcs. Pedig végtelenül egyszerű megcsinálni, a titok, és az egyetlen nehézség a hosszú sütési idő, kb. 6 óra 140 fokon. Cserébe igazán ünnepi, különleges fogás kapsz. Hozzá köretnek bármi jó, akár egy klassz fűszeres, héjas krumpli.
2022. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

Ja, és a leves lemaradt. Mivel az egyetlen fűszer, amit utálok, az a tárkony, így én biztos nem csinálnék tárkonyos ragulevest. Mellesleg sokan ismerik, már-már elcsépelt. Helyette nyírségi gombóclevest, vagy egy francia hagyma levest, mindenképp könnyedebb levest, ha a második tartalmas, húsos fogás. Villantás lehetne a hagyma levest cipóban tálalni.


Desszert pedig egyértelműen egy klassz trifle. Rendkívül mutatós. Végtelenül egyszerű összedobni, még sütni sem kell. Például ezt a pina Colada trifle-t

[link]


Persze csak ha nem lesz torta.

2022. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
10 embernek cipókat pirítani? Jól végiggondoltad?
2022. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Már miért ne? Lehet kifejezetten levescipót kapni, még a belseje is ki van vájva. 6 db ráfér egy tepsire, pár perc a sütőben.

Csak egy ötlet volt, én simán megcsinálnám, nem kell nekem esni azonnal.

2022. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!