Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Segítenének nekem, hogy kell...

Segítenének nekem, hogy kell meg csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon régen ettem savanyú tüdőt. De a minap eszembe jutott. Még kislány koromban ettem a nagymamámnál. Sajnos ő már nemél, hogy meg kérdezzem tőle, hogy csinálta, és még elég kicsi voltam, hogy meg tanítson rá. Ha van itt olyan aki szokott csinálni, akkor meg tenné, hogy le írja, hogy hogyan, mi kell hozzá pontosan?

A szüleimet nem tudom meg kérdezni, mert eléggé rossz viszonyban voltak a nagymamámmal, és anyu nem is szerette ezt az ételt, így sose csinált.

Tudom a neten vannak receptek, de gondoltam teszek egy próbát itt. Előre is köszönöm a kedves segítségeteket. Arra emlékszem, hogy főtt krumpli is volt hozzá.

17 L


2022. márc. 15. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Tessék, itt vizuálisan is láthatod az elkészítés folyamatát. https://www.youtube.com/watch?v=RJswCPAngl8
2022. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
google
2022. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

2

Paraszt

2022. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!