Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A sütés nélküli tortakhoz...

Noncsi2020 kérdése:

A sütés nélküli tortakhoz milyen fajta kekszet használtok az alaphoz?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Zabfalat


Ez a legjobb a cheesecake-hez is.

2022. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Én is szimpla háztartási kekszet szoktam használni, konkrétan pedig a Detki cukormentesét szoktam. Tény, hogy átlagban nem szoktam sütés nélküli sütit csinálni, de eddig amit csináltam, ott ez a háztartási keksz tökéletesen megfelelt.
2022. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
vajas kekszet. lidlben van. de az omlós Győri keksz is jó
2022. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Győri édest. Ha kakaós az alap, akkor a kakaósat, nem a simát. Csak ledarálom és nem kell ízesíteni se, pont jó.
2022. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Győri zabfalatot, néha Amaretti kekszet, néha vegyesen a kettőt. Illetve sokszor szoktam apró szemű natúr zabpehellyel dúsítani, így csökkentve az össz cukortartalmat.
2022. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Igazából bármilyen keksz megfelel, de a amiben vannak darabok, az rágósabb lesz, jobb textúra szerintem.


De csináltam már oreós sajttortát is, a kekszet ledaráltam, a kiszedett krémet hozzákevertem a sajtos alaphoz, és áfonya zselé ment a tetejére. Isteni volt.

2022. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Zabkeksz, ha nincs, akkor vajas keksz.
2022. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a zab túl fűrészporos.
2022. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Önmagában nem is javaslom a zabpelyhet. Csakis az amúgy is túlédesített, zsírosabb Győri Édes Zabfalatok mellé.


Eszembe jutott még egy alapanyag, a piskóta tallér (például Intersparban, METRO-ban kapható). Az adott receptben lekvárral kell elkeverni. Ez a lekváros módszer akár beválhat zabpehelyhez.

2022. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Győri Édes zabfalatok, sokkal karakteresebb íze van, mint a sima háztartási keksznek. Esetleg Gullón zabkeksz.
2022. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!