Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Spagettiból "pizza"?

Spagettiból "pizza"?

Figyelt kérdés

Elöször is tudom, ilyen nem létezik, ebbe senki ne kössön bele, olvassa el a továbbiakat!


Holnap a család egy része (saját készítésü) pizzát fog enni. Viszont én nem szeretem, de valami hasonló jellegü ételt szeretnék enni. Az elképzelésem valami ilyesmi lenne:

Van megfött spagetti tészta, amit egy serpenyöbe vagy más sütöbe tehetö formába tennék, és erre jönne valamiféle húsmentes dolog - ez nem tiszta, miböl egyelöre -, és sütöben átsütném, hogy úgy lehessen enni, mint egy pzzát.

Ehhez szeretnék tippeket, ki mit tenne a tésztára és hogy oldalá meg, hogy darabolható legyen.

Egészségügyi okokból állati fehérjéket nem ehetek egy ideig, így a húsfélék, tojás, tejtermékek kiesnek, ezért is vagyok eléggé tanácstalan.

Mindenkinek elöre megköszönöm, ha segít ötleteket adni, bevásárolni tudok még, szóval nem lényeg, mi van itthon.


Meg nagyon kérek mindenkit, aki bele akarna valamibe kötni, ne tegye, inkabb hagyja ki a kérdésemet. Köszönöm.



2022. febr. 14. 18:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

Köszi 18-as az tippet, a besamel jó ötletnek tünik (tojás nélkül) meg esetleg valami zöldségekkel. Ezen már el tudok indulni, és valószínüleg lesz belöle ehetö valami.

Meg a többieknek is köszönöm, aki megpróbált segíteni.


A 16-osnak meg: azért "nem lehet normálisan spagettiként megenni", mert mást szeretnék!

2022. febr. 14. 21:43
 22/61 anonim ***** válasza:
90%
21 hogy csinálsz besamelt tej nélkül?
2022. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:
Nem tejjel, ezt már meg tudom oldani, a lényeges az maga a besamel elvileg.
2022. febr. 14. 21:50
 24/61 anonim ***** válasza:
82%
21. Nem inkább a többiek megszégyenítő pillantásaitól tartasz, amiért nem szereted a pizzát,
2022. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
Felénk nem olyan hülyék az emberek, hogy "megszégyenítö pillatásokat" vessenek valakire, ha nem szeret egy ételt. Ennyire nem idióta a környezetem!
2022. febr. 14. 21:55
 26/61 anonim ***** válasza:
16%
A kérdőjel lemaradt.
2022. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
87%
25. Oké, akkor nem értem hogy miért nem tudod elfogadni, hogy egy zöldséges spagettit nem lehet úgy elkészíteni ahogyan szeretted volna.
2022. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
31%
én vékonyra szeletelt cukkinit pakolnék a tepsi aljára, majd arra a spagetti és a dolgok
2022. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
78%
25: de akkor miért kell neked pizza-kinézetű (vagy pizza módjára ehető) spagetti?????
2022. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem sütsz pizzát?
2022. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!