Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sajtolvasztást hogyan kéne?

Sajtolvasztást hogyan kéne?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam sandwich-hez olvasztanék, hogy ráfolyassam. Ami van az csomagolt reszelt sajt, milbona. Ez ilyen nagyob reszelt darabos. Úgy gondoltam tűzhelyen és nem mikróba de hogyan kéne?
2022. jan. 7. 12:10
1 2
 1/15 kerekesbelaocsibacsi ***** válasza:
90%
Én úgy szoktam, hogy forralok vizet egy lábasban, arra egy fém tál benne a sajttal. Én szoktam még hozzá fűszert adni és egy kevés tejszínt is, hogy krémesebb legyen.
2022. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Gondolom elég egy kis víz is a lényeg, hogy fenn maradjon a tál?

Illetve milyen fűszereket szoktál vagy ajánlanál ha szabad kérdezni?:)

2022. jan. 7. 12:19
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Én reggeli rántottához szoktam olyat csinálni, hogy egy szelet sajtot forró, tapadásmentes felületű serpenyőbe teszek, és amikor már eléggé megolvadt a hőtől és megsült, ráborítom egy kettévágott zsömle felét, és azzal szedem fel a serpenyőből. Tök finom :D
2022. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az se rossz ötlet, kár hogy nekem nincs olyan :( :D
2022. jan. 7. 12:37
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

Milyen serpenyőd van?


Amúgy őrölt szerecsendió nagyon finom fűszer hozzá.

2022. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Tűzhelyen forralj vizet egy mélyebb edénybe, tegyél rá egy tányért amin a szelet sajt van, amikor elég lágyra olvadt mehet a szendvicsre. Ha nincs tűzhelyed mikróban is lehet olvasztani, de vedd alacsonyra a teljesítményt, max. "félgőzzel" menjen a mikró.
2022. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, vasalód nincsen...??


NÉzd csak! :)


https://www.youtube.com/watch?v=WIEt_lH7Z1U

2022. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Most olvasom, reszeléked van, akkor 6-os kilőve. A vasaló jó ötlet, ha nincs akkor hajszárító, de előtte fedd le alufóliával, mert szétfújja a reszeléket:) a fólia ne érjen a sajthoz mert akkor meg ráragad.
2022. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Sima szendvicset nem eszel...?
2022. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon komoly ez a vasalós! :D bírom az ilyen "modern" praktikákat :D köszönöm a segítséget azthiszem ez a forralt vizes lesz a nyerő már csak fűszer kell, abban reménykedtem az első válaszoló elárulja ő mivel szokta :D
2022. jan. 7. 14:14
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!