Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha lenne lehetőséged,ennél...

Ha lenne lehetőséged,ennél bejglit egész évben,érdekes ízekben?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 08:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem, annyira nem szeretem, hogy évközben is azt egyem. Másrészt vannak étel, amiket kizárólag ünnepi alkalmakra hagyunk. Lenne pénzünk, módunk, hogy bármikor fogyasszuk, de ha valami hétköznapi lesz, az nem ünnepi. Akkor mi választja el a hétköznapok az ünnepről? Vannak ceremoniális különbségek, amiket megvagyunk.
2021. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De egyébként amikor akarok, különleges ízekben megsütöm magamnak.
2021. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A klasszik bejglit nem szeretem,de más ízekben nincs bajom vele.

Nyitottam volna egy bejglikereskedést,de ha nem kell akkor egyetek palacsintát;)

2021. dec. 1. 14:02
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes izekben? En szoktam olyanokat is csinalni ... marcipanos aszaltszilvas rumos ... datolyas mandulas barackos ... pisztacias aszaltmeggyes ... de keszult mar afgan hasisos is egyszer (meg fiatal koromban) :)))
2021. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
77%

Sose szerettem különösebben a bejglit, ellenben a palacsintát nagyon szeretem, szóval köszi, én így fogok tenni. ;)


Egyébként a nagyvárosokban az év minden napján lehet bejglit venni és bár nem nézem, biztos több ízben is árulják.

2021. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, én már unom a klasszikus mákos-diósat, kb 30 éve azt eszem. Bár én nem tudok bejglit sütni, de kész felüdülés, amikor pl valaki gesztenyés-aszaltszilvással, kókuszos-ananászossal, almással vagy más nem a megszokott ízűvel kínál.
2021. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!