Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha lenne lehetőséged,ennél...

Ha lenne lehetőséged,ennél bejglit egész évben,érdekes ízekben?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 08:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2021. dec. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Lenne lehetőségem, mert ha akarnék sütnék, nem tiltja a törvény.

De nem csinálom, mert vannak rituálék, ételek, italok, amik bizonyos alkalmakhoz köthetőek és szeretem ezeket tartani, mert emelik az ünnep fényét.

2021. dec. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen. És szaloncukrot is. Számomra nem attól ünnep egy alkalom, hogy olyasmit ehetek, amit máskor nem.
2021. dec. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mivel nem volna egészséges...
2021. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem, mert nem szeretem.

N

2021. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Ez most egy burkolt reklám akar lenni, amolyan szükséglet/keresletfelmérés?

Szerintem - ha egy termék jó - akkor meg kell, hogy találja a saját piacát (és - bár senki nem kérdezte a véleményemet - de csakazért is, juszt is leírom: nem, ez a "saját piac" ez aligha a GyakoriKérdések.hu válaszolói tábora).

2021. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Néha húsvétkor is sütök, máskor eszembe sem jut. Annyi finom süti van, nem ragadnék le egynél.
2021. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk egész évben repertoáron van meggyes-mákos, mákos-nagyszőlős, almás-mákos, sima almás, tökös, nagyszőlős-túrós és kapros-túrós verziókban.

Igaz, csak hagyományos keltkalács-tésztából készül.

2021. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2021. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Ma már - legalábbis nagyvárosokban, megyeszékhelyeken szinte egészen biztosan - mindenhol vannak olyan nagy pékségek, sütödék ahol egyfelől vannak cukrászsütemények is - legalább elvitelre - másfelől vannak olyan helyek, ahol ha én mától számítva 1-2 héten belül leadom, hogy karácsonyra akarok 3 rúd diós bejglit és 3 rúd mákos bejglit, akkor időpontra megcsinálják (főleg akkor, ha bebiztosítom a rendelésemet azzal, hogy egy részét, vagy akár az teljes összeget előre, egyösszegben kifizetem).
2021. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!