Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nincs hűtőm, mit főzzek?

Nincs hűtőm, mit főzzek?

Figyelt kérdés

Nem hozták ki a hűtőmet, ezért olyan kaja ötletek kellenének, amik bírják a 20 fokot.

Sütnék pogácsát vagy valamit, de csak literes tejet árulnak.. mit csináljak a maradék 9 decivel?

Tojásból is 10 a legkevesebb. Semmi ötletem már, 2 hete szenvedek itt, a tetű bolt meg csak hiteget!!!



2021. nov. 26. 17:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

habár tejjel, joghurttal és húsokkal nem kísérleteznék, de minden más hűtős cuccot simán kilógatnék az ablakon. éjjel -1 fok alá nem nagyon megy, nappal meg 10 fölé alig. tökéletes



egyébként minden készételnek a hűtőben a helye, tehát ha nem használod a külső hőmérsékletet, készételben ne gondolkozz, tényleg a kelt pékáruk lehetnek a legjobb barátaid

pl veszel egy 10 dekás sonkát, felkockázod, és mehet belesütni pl pogávsa tésztába (ha meg a tejjel van gond, akkor csináld házi növányi tejből, pl zabpehelyből turmixgéppel 1:4 arányban tetszőleges mennyiséget cisnálhatsz)

sonkával sajttal töltött mini kiflik (ld, 10 dekás parenyica pl)


amúgy egy főtt rizst pl simán kitehetsze erkélyre (értsd: pl a kiürült tejfölös dobozban egy zacskóban kilógatni), vgay nagyobb adag leveseket ugyanjígy


főtt vagy főtt-füstölt sonkát is simán tarthatsz kültéren, szalámi és szárazkolbász ugyanez


h nagyon kelttésztáts vagy, süss két tepsi pizzát- liszt, víz, olaj, só + egy mini paradicsomkonzerv + sonkaÍ/szalámi/kolbász + sajt


illetve ami jó lehet az a tonhalkonzerv amiből ugye meg tudsz enni egyet egy étkezésre

2021. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
tojást tényleg nem kell hűtőben tartani, hetekig eláll hűtő nélkül ugyanúgy mint hűtőben
2021. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
68%
Pirított kenyeret!
2021. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Rakott krumplit, paprikás krumplit tudsz főzni, mindkettő eláll 1-1 napig.


Lecsó, kisadagban.


Vannak ezek a konzervkaják.

Tonhal + hagyma felkockázva + főzőtejszín (nem kell hűtőben tárolni)+spagett


Gombapaprikás nokedlivel vagy milánói spagetti.


Tojásos tészta, mákos tészta

2021. nov. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ludaskása
2021. nov. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Levegőt is vettem, bár az nálam még nem meríti ki az étkezés fogalmát! Viszont értékelem, hogy egy kis jókedvet akartál csempészni a kilátástalannak tűnő napokba! :D Ma már szartam bele, hogy meg-e romlik. Főztem, kilógattam aztán az előbb bezabáltam a maradékot!
2021. nov. 28. 20:21
 27/29 A kérdező kommentje:
A hűtőmet továbbra sem hozták ki. Viszont már nem érdekel! :D Olyanokat zabálok, hogy öröm nézni!!! :D Vettem füstöltet, sütögettem húsokat.. kapja be a mediamarkt!!!!
2021. dec. 4. 16:15
 28/29 Honorius válasza:
Van már hűtő?
2021. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Van e má?
2023. jan. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!