Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen nem macerás elkészítésű...

Milyen nem macerás elkészítésű sütit ismertek ami jó lehet karácsonyra ?

Figyelt kérdés

Egy ilyen jutott eszembe az a kekszes őzgerinc ami hamar megvan és egy éjszaka hűtőben dermed aztán szeletelhető.

Ilyesmire gondoltam nem amihez 4-5 lapot kell sütni.

Koszonom szépen


2021. nov. 23. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Mézeskalács,

gyümölcstorta mondjuk karácsonyiasítva: kis fahéj a piskótába, narancs vagy mandarin a tetején

Vörösboros, csokis kuglóf (csak össze kell keverni)

Tejszínes kocka

Pohárkrémek

Tiramisu

Somlói galuska

Sportszelet

2021. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1 A mézeskalács pont macerás szerintem nyújtani szaggatni sütni több részletben. De a többi ötlet jók köszi.
2021. nov. 23. 12:03
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Tiramisu, citromos álom (hasonló a tiramishoz, csak citromos), zselatinos túrótorta valami finom gyümölccsel


És igen, ahogy az 1-es is írja, a pohárkrém mindig tuti befutó. Szabad fantázia alapján , szinte bármit össze lehet rétegezni, ami szépen mutat.

2021. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Karácsonyi rétes


Réteslap

Töltelék:

Darált keksz, tej, méz, aszalt áfonya, darált és vágott dió és/vagy mandula, kis citromhéj és vanília


Ha valami ilyesmiben sütöd, akkor a formája is jó lesz


[link]


[link]


Vagy én szoktam kis kerek piteformában is.

2021. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Linzer, ennek ízesített, vagy lisztmentes változatai. Torta alapnak is tökéletes, akkor tegyél bele tojást, hogy puha legyen. Mousse típusú torták, ahol egy lapot sütsz és arra egy vagy többfelé krémet, vagy mousse-t rétegezel. Habrolo, égetett fánk
2021. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5. A Linzer is a macerás kategória szerintem. Nem vagyok nagyon profi a sütése én plusz reggel jövök haza műszakból karàcsonykor.
2021. nov. 23. 12:36
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
A linzer kemény három összetevős süti, olyan 5 perc alatt össze állítható, 10 perc alatt kiszaggatod, kb annyi idő alatt meg is sütöd. De ha ilyen a hozzáállásod, inkább rendelj valamit.
2021. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7 Volt olyan amikor már készítettem linzert, nagyon nem 10 perces volt.

A sütés több részletben, megtölteni stb. Igen fogok rendelni is hidegtálat. De a sütit magam szeretném megoldani.

2021. nov. 23. 12:54
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem nézed a neten a sütés nélküli süticsodákat? Millió van.

Csak egy példa a sok közül:

[link]

2021. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül kell megtölteni a linzert. Ha liszt helyett mogyorót, diót vagy mandulát használsz, mégis felesleges. Ha öntesz rá egy kis csokit, megintcsak felesleges. Igazan nem értem. Mit szeretnél.
2021. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!